Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mennyi költőpénzzel készüljünk...

Mennyi költőpénzzel készüljünk Olaszországba? 2009

Figyelt kérdés

10 nap, 2 felnőtt, 2 kisgyerek (4 éven alul), júliusi autós-kempinges "fapados" utazás Jesolo-Velence-Garda tó (esteleg Pisa, Firenze), kemping/benzin/beugrók nélkül (azt már tudom) főleg étkezésre mennyi pénzt számoljunk. Inkább alap dolgok érdekelnek(nincs nagy főzőcske) kenyér, tej, felvágott, tojás, vaj, gyümölcs, víz, esteleg egyszer kétszer étterem.

Mit érdemes vinni magunkkal - sátoron, ruhán kívül(kicsi a kocsi)

köszi


2009. máj. 5. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
mi kajat is vittünk ki, ami nem romlando, hogy lassuk mennyi penz maradt. Nagyjabol egy hetre mi 100 euroert vasarolunk 5 emberre de ebben minden benne van, ami kaja kell egy hetre a joghurttol kezdve a huson at, minden. Szoval, ha kajara olyan 200 eurot visztek, abbol kijöttök mar szerintem, akarmi is van. Az etterem viszont nagyon valtozo. Volt, hogy ketten 53 euroert ebedeltünk, aztan meg talaltunk egy helyet, ahogy 40 euroert ettünk harman, es a kave is benne volt...
2009. máj. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
75%
Szerintem ha belépőket is számoltok, illetve, a gyerekek mint tudod, mindig minden játékot szeretnének, meg kis nasi, stb. akkor én 600-800 eurót váltanék utazás előtt. A kocsiban mindenképp legyen elsősegély-doboz!! Én meleg ruhákat is vinnék, nem sokat, de legalább a gyerekeknek, mert Olaszország azon részén, júliusban elég változékony az idő. Remélem segítettem ;)
2009. jún. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!