Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ki utazott mar Ryanair-rel?...

Ki utazott mar Ryanair-rel? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Hello! Par baratnommel szeretnénk egy hosszu londoni hétvégét valamikor a kozeljovoben, és latom, hogy Marseille-London Rynair-rel 2 (!!!!!) euro!!!!

Sok rosszat hallottam mar errol a tarsasagrol, mende-mondakat, szeretnék olyan utazoktol tapasztalatokat hallani, akik igénybe vették mar ezen " szuper" tarsasag szolgaltatasait.

Tenyleg igaz, hogy a netes jegyar az csak egy " àr", arra a amire ezen felul reptéren fizettetnek még egy csomo pénzt a becsekkolàskor, stb?

Koszonom elore is a vàlaszokat!


2009. ápr. 28. 10:35
1 2
 11/14 anonim válasza:
Ja,még annyit az előző válaszomhoz,hogy korábban ment ki,nehogy újra póruljárjon,erre most meg másfél órával későbbre tették az indulást,de már leküldték őket a transzferbuszhoz,holott még a repülő ott sem volt!Ott nyomorogtak a folyosón végig!!
2009. jún. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Korrekt cég, sosem volt velük bajom, bár lehet, hogy ezért mert én elolvasok minden kisbetűt is :P
2009. szept. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Az egyik legszemetebb légitársaság.Már 5 éve repülök és elég sűrűn,de bátran merem mondani hogy idáig semmi sem ment náluk zökkenőmentesen. Lopnak mint a pockok a bőröndökből, és orrba-szájba büntetik meg az embert, mivel felvilágosítást nem igen szeretnek adni.Ha valami felvilágosítást mer kérni,úgy beszélnek vele mint egy bűnözővel, és mossák kezeiket.De ha pénzről van szó akkor szívesen koszolják be vele.Egy mocskos banda!!!!!!!!!
2010. aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
1 éve repülök velük..Eddig 25 alkalommal...Komolyan..Nagyon olcsón kijöttem..Most 4 eurobol megyek Ibizára..ILLETÉk nélkül...
2010. szept. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!