Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » 10.7kg a kézipoggyászom...

10.7kg a kézipoggyászom fapadosnál, vajon lesz belőle gond?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 08:20
1 2
 11/16 anonim válasza:
Oké, de a KAPUNÁL szerintem már nincs mérleg. A csekkpultnál is, amikor nekem volt feladni való poggyászom, a kézit akkor sem tettem rá a szalagra. Volt, hogy oda sem vittem magammal, nehogy rá kelljen tenni.
2011. szept. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát nekem eddig minden alkalommal fel kellett tennem a kézit is futószalagra, és tettek arra is szalagot (kisebbet, mint a feladottra), persze ha csak válltáskája van valakinek, azt nem kell rátenni.

A beszállásnál már valóban nincs mérleg, de a méretét ott is ellenőrizhetik.

2011. szept. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

11:24nek:

ott dolgozom, nincs mérleg

2011. szept. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

11:24nek:

ott dolgozom, nincs mérleg


nem tudom miért írod ezt, számtalanszor repültem már, mindig kiírta a pult kijelzője, hogy hány kilós a táskám, legutóbb is, mikor Rómába mentem, akkor is 7,5 kg volt a táska, és ezt abból tudom, hogy rátettem a futószalagra, és kiírta a kijelző, hogy mennyi...

2011. szept. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Nem értem, ki mit nem bír ezen felfogni!


- A CSEKPULTNÁL VAN MÉRLEG! Ha ráteszed a kézipoggyászt is magadtól, vagy rátetetik veled, akkor meglátják a súlyát.


- A KAPUKNÁL NINCS MÉRLEG! Ha web-en csekkolsz be, akkor nem kell a csekpulthoz menni, tehát a táska nem jár mérleg közelében, tehát senki nem látja a súlyát.

2011. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

na végülis nem volt gond, nem mérték le a bőröndöt semelyik reptéren se.

viszont ha van feladandó poggyászom akkor mindig rátetetik a mérlegre a kézit is, ferihegyen 3x visszaküldtek 1-2 kilo miatt.

2011. szept. 15. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!