Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mi kell ahhoz egy 16 évesnek...

Mi kell ahhoz egy 16 évesnek hogy ki tudjon menni USA-ba, pontosabban Ohio-ba?

Figyelt kérdés
Milyen papirok kellenek hozzá vagy csak elég a pénz és a jegy?
2011. máj. 6. 17:44
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
nem tudsz rólam semmit sem hogy ezt állítsd. ez legyen a legnagyobb problémám hogy nem értem amit mond... meglehet oldani a dolgot :)
2011. máj. 7. 00:10
 22/37 A kérdező kommentje:
nem tudod hol tanultam meg angolul, nem tudod mennyire tudom a nyelvet, nem tudsz semmit de itélkezel hogy nem tudnám annyira... :)
2011. máj. 7. 00:12
 23/37 anonim ***** válasza:

szívesen válaszolnék a kérdéseidre, de az utazás célját nem említetted. Ha tanulni akarsz vízum kell. Ha dolgozni akarsz vízum kell. S a 90 napnál hosszabb tartózkodáshoz szintén vízum kell.


Az ESTA csakis legfeljebb 90 napig történő tartózkodásra jogosít, csakis turistacélú látogatásnál. BÁRMI mást akarsz vízum kell, annak meg van ezer fajtája, s hogy neked melyik kell, attól függ, mit akarsz. Ezt eddig nem írtad le. Amúgy azon a lapon, ahol az ESTA is van, ezek le vannak írva szerintem, mivel az az amcsi bevándorlási minisztérium vagy tudja a fene hogy hívják magyarul.

2011. máj. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
73%
jaj csak megint egy "jaj az amerikai álom megvalósítom elszökök amúgy is rosszul bánnak velem itt" 16 éves...
2011. máj. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
neked nem is kellenek álmok se célok az életedbe mert már el van b*szva az egész életed haljál meg a családoddal együtt te szánalmas paraszt semmi öröm nincs az életedbe ha ilyeneket mondasz másokról és igy itélkezel másokról ez vagy te az utolso szavad is az lesz hogy másokat probálsz meg alázni meg mások fölött itélkezel.. ennyi.
2011. máj. 7. 15:56
 26/37 A kérdező kommentje:
és azt ne mond hogy magyarországon az emberekkel jol bánnak mert nem igy van, a rendőr se veled van és nekem az az élet célom és álmom hogy el jussak oda mert vannak ott céljaim és élni akarom ott majd az életemet nem akarok ebbe a szar lyukba itt maradni . és aki nem érti meg az inkább ne is irjon hanem olvassa el újra amit irtam és gondolkozzon egy kicsit a magyar politikáról és ezekről a dolgokrol. ennyi.
2011. máj. 7. 15:57
 27/37 anonim ***** válasza:

akkor elgondolkodhatsz az amrikai politikáról is. A reptérről úgy zsuppolnak haza mint a pinty.

Nincs család akihez mennél vendégeskedi, nincs befozetett tanfolyam amit elakarnál végezni. Ha megkérdezik,hogy miér vagy itt és azt válaszolod, hogy: "hát, utazgatnék..." akkor jót röhögnek és felraknak a következő gépre.

2011. máj. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
de van család ahova mehetnék... és amugy ezekről tudok... és most nem csak errőlé van szó hanem hogy milyen ember az aki más álmait lenézi ugy szólva hogy sose fog valóra válni vagy akármi... :)
2011. máj. 7. 16:12
 29/37 anonim ***** válasza:
71%
de te mit képzelsz már magadról? még azt sem tudod, hogy hogyan lehet kiutazni... hagyjuk már. menjél inkább tanulni
2011. máj. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Annyit sem tudtál, hogy kell útlevél.
2011. máj. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!