Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mi kell ahhoz egy 16 évesnek...

Mi kell ahhoz egy 16 évesnek hogy ki tudjon menni USA-ba, pontosabban Ohio-ba?

Figyelt kérdés
Milyen papirok kellenek hozzá vagy csak elég a pénz és a jegy?
2011. máj. 6. 17:44
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés. Itt azt irja 90 napig maradhatok maximum.

Azt írja, nem lehet meghosszabítani ezt az időt.

Nem tud valaki valami megoldást erre?

2011. máj. 6. 20:45
 12/37 anonim válasza:
Legyél állampolgár (amerikai), és ennyi :P
2011. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Részletesebben, hogyan lehetnék amerikai állampolgár 16 évesen?
2011. máj. 6. 20:48
 14/37 anonim válasza:
Én úgy tudom,hogy ha munkát találsz és be vagy jelentve tehát a munka adód felelősséget vállal érted akkor maradhatsz tovább is mint 90 nap,de ez a Te esetedben nem lehetséges mivel 16 éves vagy.
2011. máj. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

Valaki le írná részletesebben az egészet aki pontosan tudja az eljárást?? Mert valaki nem írja az útlevélt valaki meg igen.


Szóval, milyen papirok kellenek, miket kell kérvényezni és hogyan maradhatnék tovább ott mint 90 nap mikor már kint vagyok? Lépésről lépésre leírná valaki a jegyvásárlástól kezdve stb...

2011. máj. 6. 20:59
 16/37 anonim ***** válasza:

Kell útlevél, az új bordó.

Ha pedig 90 napnál tovább akarsz kinnt lenni az macerásabb. Ahhoz már vízum kell, amit nem biztos,hogy megkapsz.

2011. máj. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, ugye nem gondolod komolyan, hogy utlevel nelkuk (ha nem irjuk ide) elindultal volna Amerikaba?!

Bordo, biometrikus utlevelet kell csinaltass. HA az megvan, a weboldalon elintezed az ESTA-t.

Megveszed a repulojegyet.

Kijossz Amerikaba, jol erzed magad, csinalsz sok fenykepet es 90 nap utan szepen hazamesz es folytatod a tanulmanyaidat.

Ne is akarj es ne is probalj meg itt maradni 90 napon tul, mert a 90 nap utan illegalis statuszod lesz, es ha ujra ki akarsz majd jonni es latjak, hogy illegalis voltal, akkor nem engednek akar evekig vissza.


Aztan mikor felnottel es meg mindig Amerikaba vagysz, visszajossz ide a GYIK-ra es elolvasol minden USA-val, zoldkarytaval kapcsolatos kerdest/valaszt es nagyon sokat fogsz belole tanulni, mert szerintem mar minden eddigi kerdesed itt a GYIKon mar meg lett valaszolva mas kerdezoknek.

2011. máj. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
59%

Figyelj,ha itt kellett,hogy leírjuk,hogy kell útlevél,akkor el se indulj.

Mennyire beszélsz angolul?

2011. máj. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
angolban profi vagyok ez miatt nem aggodok
2011. máj. 6. 23:55
 20/37 anonim ***** válasza:
Majd aggódni fogsz,ha meghallasz egy Ohio-it beszélni.És egy büdös szót sem értesz
2011. máj. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!