Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ha megyek külföldre és a...

Aranyos121 kérdése:

Ha megyek külföldre és a kézipoggyász mellé viszek magammal egy pici oldal táskát amibe csak a pénztárcám meg a telefonom fér csak, meg egy kalapot (mind2 rajtam lenne) azért szólnának? Felvihetném? Próbáltam utána nézni de nem találtam.

Figyelt kérdés

2023. márc. 29. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha 1 kézipoggyász van az árban, akkor nem vihetsz más poggyászt papírforma szerint, de van hogy nem foglalkoznak vele.


Hagyj annyi helyet a kézipoggyászban, hogyha kötekszenek, akkor be tudd gyömöszölni.

2023. márc. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Légitársaságtól függ. Nem fapadosok engedni szokták. Fapadosok közül easyJet pl engedte, wizzair, Ryanair biztos hogy nem, de lehet még azt sem engedik hogy begyömöszöld, hanem rögtön megpróbálják rádverni a felárat.
2023. márc. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#2 nem egészen, Ryanair pl nem olyan szigorú, kis hátizsák, kézitáskákkal nem foglalkoznak, vagy a kézipoggyász súlyával, legalábbis amelyik járattal én repültem .
2023. márc. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Fapados járattal megyünk majd, valószínű Ryanair-el
2023. márc. 29. 14:02
 5/12 A kérdező kommentje:
#1 milyen ábrán?
2023. márc. 29. 14:07
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem ábrát írt, hanem árban.
2023. márc. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Árban. Azaz, hogyha a jegyed ára 1 kézipoggyászt tartalmaz, akkor nem vihetsz egy másodikat, ilyen egyszerű.
2023. márc. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja bocsánat, félre olvastam
2023. márc. 29. 15:24
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Láttam már ilyet is, olyat is, Ryannél és Wizznél is. Volt amikor más a laptoptáskát külön vitte a hátizsákjától és a kutya nem szólt érte, pedig nem volt rajta szalag. Máskor egy lánnyal a hasitasi oldaltáskárt beletetették a hátizsákba a "nem vihet fel két kézipoggyászt" címszóval.


Sajnos ez világosan le van írva, hogy NEM vihetsz fel többet ha nem fizeted ki, így valójában a jóindulatra vagy utalva, de szerintem inkább az van, hogy lecseszik őket ha nem tartatják be.

2023. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 akkor lehet bele kell raknom a pici táskám inkább a kézipoggyászba
2023. márc. 30. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!