Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazni szeretnék Horváthország...

Utazni szeretnék Horváthországba!? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Kinéztünk egy szállodát viszonylag olcsón, viszont a családból senki nem beszél angolul csak én egy nagyon minimálisan alapdolgokat. Sajnos mindent a nyakamba zúdítottak,hogy én tudjak beszélni a recepción holott nem fogok tudni beszélni velük énsem, vagy ők nem fognak megérteni engem vagy éppen ők engemet,hogy mit szeretnék. Vagy éppen mit kellene kimakogjak nekik?

Ilyenkor mit kellene csináljak? Segítséget köszönöm. :)



2019. júl. 7. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha odaérsz a recepcióra egy nevet kell kinyögnöd amin a foglalás van aztán kézzel lábbal elmutogatják merre van a szoba.
2019. júl. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, a vendégeik fele pontosan ennyit beszél idegen nyelven. A szálloda dolga, hogy megoldja a nyelvi problémákat is. Mosolyogj kedvesen és figyelj a mutogatásra. Rajzolj papírra, ha másképp nem megy. A kommunikációnk fele nem-verbális.
2019. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok helyen németül is beszélnek. Kerdezz rá, hátha.
2019. júl. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!