Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tunézia szép hely?

Tunézia szép hely?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:

ha szereted az arabokat hallgatni (meg ahogy berángatnak a boltokba), a sivatagot meg az árnyékban 56°C-ot akkor igen :D


[voltam ott, tudom]

2010. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, én 5* voltam eddig.. Nem vagyunk egyformák..
2010. júl. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

én most készülök először.

az egyetlen dolog ami riaszt az a nagy meleg:D

2010. júl. 9. 22:17
 4/10 anonim válasza:
Szerintem nem vészes a meleg. A turistarészen szép minden, de ha onnan kimész... az már annyira nem... Az árusok elég erőszakosak tudnak lenni:(
2010. júl. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
A fakultatív buszos kirándulások általában a szép helyekre visznek.
2010. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
41%
Írd be a google képekhez! és megtudod.
2010. júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Tunézia nagyon rossz hely büdös van az arabok mindig rá másznak az embere hogy megvedd a sok hül-yeséget amit árulnak.A kaja borzalmas (ki lehet fogni jó helyet)én 2napig hánytam és hasmenésem volt a kajaktól.de sok embernek tetszik de szerintem azoknak van valami gond a felfenekel.
2011. júl. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Látod, nem vagyunk egyformák én 3 hét múlva megyek ötödször.

Nem azért mert igénytelen vagyok, hanem mert bizonyos értelemben felkészült arra, hogy nem Európában vagyok/megyek, sok minden más, a kultúra, a körülmények.

Én az élményért mentem először/másodszor, azután pihenni, nyaralni.

Egyiptom sok szempontból (amit Tunéziára mondtak) rosszabb (tolakodóbbak, szegényebbek és ebből sok minden fakad), de készül rá az ember, lehet kezelni, viszont amit ott láttam, mint turisztikai látványosság ezek miatt nem lett volna szabad kihagyni.

Én így látom....

2011. júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
hát tunéziába a városok is nagyon csúnyák undorítóak inkább europába érdemes meni vagy Amerikába.
2011. júl. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tunézia szép! Gondolj bele, gyönyörű tengerpart, Karthagó =) nagyon szép =) Én idén voltam. Az igaz, hogy mi is bementünk a városba, és hát eltévedtünk, és olyan volt az egész jelentet mintha egy "gyilkolós filmben" lettem volna. Mentem az utcán, ott vágták le a hal fejét, dobták a macskáknak, üvöltöztek, dög szag volt. Nagyon félelmetes volt. De ha a csoportoddal maradsz semmi baj nem lesz =) Am én az Orient Palace-ban (*****) voltam. szép volt =)
2011. szept. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!