Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tunézia vagy Török riviéra?

Tunézia vagy Török riviéra?

Figyelt kérdés

melyik jobb 4 húsz éves lánynak? Ahol jol lehet szórakozni mégis tenger stb..

Vagy melyik országot ajánlanátok?


2011. máj. 18. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem menjetek inkább görögbe
2011. máj. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
az nem nekünk való:D
2011. máj. 18. 18:41
 3/13 anonim ***** válasza:
Igaza van az előzőnek... 1: ha néznéd a híreket akkor tudnád, hogy Tunéziába nem érdemes menni 2: Törökbe , sőt semmilyen arab, iszlám, muzulmán stb országba férfi kiséret nélkül nem mennék, meg nem is ajánlatos...tájékozódj kicsit...menjetek Ibizára, Mallorcara Máltára Korzikára...Szebbek is meg jobbak is és még pasikból is jobbakat találtok...Meg jobban lehet szórakozni, mint az általad említett országokban...
2011. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

Baromság, miért nem érdemes menni Tunéziába? Ócccsóóó és jó. Én voltam ott 2 hetet luxus szállodában, közel a tengerparthoz.

Ha oda mentek, akkor válasszatok nagyobb várost, ne olyat, ami azt írja, hogy közel a városhoz. A városban sok a szórakozási lehetőség. Én 20km-re laktam a központtól, hát nem volt jó, közelben nem volt semmi csak butikok.

Török riviéria gyönyörű, Törökország csodás. De drága. Kérdés, hogy mennyi pénzetek van. Én személy szerint Törökországot imádom. És fiatal lány vagyok. :)

2011. máj. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik jó, hiszen úgyis du*gni mentek!!!

(ha bevalljátok, ha nem...)

2011. máj. 19. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Mondjuk jelenleg Tunézia azért nem jó Kedves Fiatal lány, mert lázongások vannak stb...nagyon tájékozott vagy :D Szinted miért olcsóbbak jelenleg oda az utak mint eddig? Hát azért mert nagyon senki sem akar oda menni, se Egyiptomba se Marokkoba stb...És én is 20 éves lány vagyok csak tudod ésszel...

Kérdező, ha nincs sok pénzetek akkor szintem próbáljátok meg Bulgária-Napospartot...Olcsón minőségi szállások nem drága és nagyon bulizós hely, egyszóval pörög ott az élet...nézz utána google-ben...Sok szerencsét mindenesetre, majd írd meg a választásod...

2011. máj. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazából Tunéziába voltam mar 16szor es mar kicsit uncsi Török rivieran is voltam . De ezek családi nyaralások voltak és most a lányokkal mennénk .. Máltán gondolkodunk meg de nekünk Tunézia a nagy kedvenc
2011. máj. 19. 13:34
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

ma 08:02

Törökországban voltam akkor is amikor terror támadás miatt veszélyese országként voltak nyilvántartva. Nem lett semmi bajom... Tudod, Te ésszel én meg élvezem az életet ;-)

2011. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ok akkor mákod volt, de mennyi mindenkinek is volt baja, talán 0? Nem hiszem...Tipikus az az ember vagy aki azt hiszi vele nem történhet ilyen...ugyh jobb az óvatosság...arról meg h ki h élvezi az életet tarts a szád, mert nem tudod ki vagyok, mit csinálok...Amit írtam jogos volt számodra, hiszen az első hozzászólásodból és a másodikból is némi fény derült erre...De menj akkor idén Egyiptomba...Vagy Pakisztánba...nyugodtan, ha Te annyira nagy menő vagy, hogy nem félted az életed meg ... uh hagyjuk :)

no comment

2011. máj. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Törökország abszolút nem veszélyes fiatal nőknek, ez valami tévhit. Ha nem az ország belébe valami eldugott kis faluba mennek, hanem üdülővárosokba, falvakba, akkor az ég világon senki nem fog beléjük kötni, senki nem fogja elrabolni és megerőszakolni őket, blabla... ez csak a mi magyar fejünkben él valamiért így. Én 23 éves lányként 2 hete vagyok Törökországban és igen, olykor egyik másik pasi úgy néz a strandon, hogy majd kiesik a szemén, vagy kapok egy-két bókot, de mindenki kedves, illemtudó, előzékeny, még egyszersem jöttem ki rosszul ilyen szituból, sőt... inkább jól esik a lelkemnek, hogy "megnéznek". Tengerparton sok a turista, olyan helyekre kell menni, ahol sokan megfordulnak, nem sötét zugokban mászkálni és akkor csak pozitív élményekkel tértek haza. Tunéziában még nem jártam, de a jelenlegi zavargások miatt oda most énsem mennék!
2011. júl. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!