Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Normális, hogy nem szeretek...

Normális, hogy nem szeretek utazni, nyaralni?

Figyelt kérdés
Idő és pénzpazarlásnak tartom. Szabadságaim alatt az egész napos semmittevést preferálom, az eléggé pörgős munkaköröm miatt. Sokszor hívnak ismerősök, hogy menjek velük, és kicsit meghökkennek, amikor mondom nekik, hogy én utálok utazgatni/nyaralni :D

2019. ápr. 3. 18:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
en eletemben talan 5 szor voltam nyaralni egyszer 6 hetig Europaban 1 szer pedig 10 napig itt az orszagban (kulfoldon elek). nem volt rossz de a 10 napos boven eleg volt. az europai ut farasztott alig vartam hogy hazaerjunk. minden evben mehetnenk barhova (nyugdijasok vagyunk) de 2-3 nap utan mar idegesit a kornyezetvaltozas. amit nagyon szerettem volna latni Europaban azokat megneztem, es itt ha elmegyunk 2-3 napra sokkal kellemesebb idotoltes. de nem szoktunk jarni imadjuk az allatainkat es a legjobb panzioba sem adnank be egyiket sem.
2019. máj. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
78%

Ugyan már,volt egy idő mikor szerettem menni,de most gyűlölök!!!!

Miért?Az a hosszú út,távol egy idegen helyen,a hőségben sétálni,nekem ez nem pihenés,én annak sem örülök hogy ha valaki a nyaralással kapcsolatos dolgokat kérdez tőlem,nem felétlen beteges antiszociális dolog ez,ennek ellenére szeretek haverokkal menni billiárdozni,diszkóba.... :)

2021. máj. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
67%
Hasonlót érzek én is. Csak akkor megyek ha muszáj, mert a gyerekem szeretné vagy mert a barátnőm szeretné, de magamért már nem. Séta a tömegben meg a melegben meg alkalmazkodni már nem vágyálom. Na meg csalódás is tud lenni az idegen. (Képeken egy csodaszép hely a valóságban már nem biztos hogy az.)
2022. júl. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!