Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Normális, hogy nem szeretek...

Normális, hogy nem szeretek utazni, nyaralni?

Figyelt kérdés
Idő és pénzpazarlásnak tartom. Szabadságaim alatt az egész napos semmittevést preferálom, az eléggé pörgős munkaköröm miatt. Sokszor hívnak ismerősök, hogy menjek velük, és kicsit meghökkennek, amikor mondom nekik, hogy én utálok utazgatni/nyaralni :D

2019. ápr. 3. 18:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

Nem, de kßerdßes, hogy azért nem szereted, mert nem ismered, mert igazán még soha nem voltál el. Vagy azért mert félemed van valamitöl.


De ismerek nagyon sok embert akik már nyugdíjasok és szinte sehol nem voltak, pedig anyagilag megengedhetnék maguknak.


Mi rengeteget utazunk, a gyerekeink kis iskolások, de annyira szeretnek nyaralni, utazni menni, hogy még karácsonyra is azt kérték, hogy utazzunk el nyaralni.

De szinte minden iskolaszünetben nyaralni megyünk. Ök már könnyedén mozognak a hotelekben, tengerjáró hajókon.

2019. ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyen embereket, szóval egyáltalán nem egyedi.
2019. ápr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Nem normális.
2019. ápr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Nem.
2019. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

"pénzpazarlásnak tartom"


Pénzpazarlás az, hogy egy csomó pénzt költesz kajára...

azután a nagyját mégis kisz.rod.

2019. ápr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%
Az sem normalis de te sem vagy az.
2019. ápr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem normális. De tudod annyiféle ember van.
2019. ápr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy mi a normális egy annyira szubjektív dolog, hogy tök felesleges ezen pörögni. Nekem az utazás az elsődleges örömforrás az életemben és semmi pénzt nem sajnálok rá, pihenni is utálok, fél nap relaxálás után azt érzem, hogy pazarolom az életem. :D Cserébe például az egész ruhatáram belefér egyetlen bőröndbe, nem vásárolok feleslegesen semmit, az elektronikus dolgaimból olcsüt, megbízhatót veszek és addig használom, amíg nem döglik be (a mostani laptopom is már 7 éves, telefont se cserélek x évente). Nekem ez a normális, de másoknak, akiknek más preferenciái és prioritásai vannak már nyilván nem lesz az. Így színes a világ :)
2019. ápr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%

Nekem inkább csak az a kérdés, hogy mit lehet így várni egy szabadságban.


Az mondjuk inkább gond, hogy utazás nélkül az ember sokkal beszűkültebb lesz, kevéssé érti a világot.

2019. ápr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15%

Végül is szíve joga a kérdezőnek,

hogy 2-3 négyzetkilométeren élje le a teljes -ámde sivár- életét.

2019. ápr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!