Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova és hány évesen utaztál...

Hova és hány évesen utaztál először egyedül külföldre?

Figyelt kérdés

Mivel mentél? Mennyi időre? Milyen volt? Élvezted vagy megbántad?


Csak kíváncsiságból. :)



2018. okt. 9. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
18 évesen Spanyolországba három hétre. Szuper volt.
2018. okt. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19 évesen amerikába, átszállással. 1 évet voltam ott lányként a nagy ismeretlenbe. Nem bántam meg, nagyon jó volt.
2018. okt. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

“Egyedül” a szüleim nélkül (pl. párommal?), vagy teljesen egyedül?

Egyedül nem nagyon voltam, párommal kettesben mentem Görögországba, Ausztriába, Csehországba, Németországba. 19 éves koromtól

2018. okt. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen, mikor azzal szórakoztunk hogy éjjel átlógunk a szomszédos osztrák faluba, majd vissza az őrzött zöldhatáron.

Később mondjuk ezt a tudást kamatoztatni is tudtuk. 😀😀😉

2018. okt. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Idén utaztam egy hónapra Kínába, átszállással. Életem egyik legszebb élménye volt. :)

21/L

2018. okt. 10. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen Izraelbe mentem egy olyan konstrukcióban, hogy először dinnyét szedtünk egy kibucban aztán fizetésképpen elvittek országot látni. Én mentem magamtól is, amikor éppen hétvégén nem vittek, iszonyú jó volt, azért ha lehet, 16 évesen egyedül ne menjetek be Jeruzsálem óvárosába... idősebb fejjel egészen meg vagyok lepve, mekkora marha voltam :)
2018. okt. 10. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
26 evesen Amerikaba utaztam 2 hetre. Nagyon jo elmeny volt. Elotte egyaltalan nem utaztam repulon meg kiserovel sem.
2018. okt. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. okt. 18. 23:42
 9/9 anonim válasza:
17 évesen egyedül utaztam ki Londonba 2 hónapra, bár ott nem voltam teljesen egyedül, mert ismerősöknél laktam. De a nap nagy részét egyedül töltöttem, önkénteskedtem, felfedeztem a várost, jó volt. :)
2018. nov. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!