Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen helyeken jártatok?

Milyen helyeken jártatok?

Figyelt kérdés

Engem igazából az érdekelne,hogy belföldön vagy külföldön milyen különleges,meseszerű,csodálatos,érdekes vagy meglepő helyen jártatok,amire örökre emlékezni fogsz vagy ahova még el akarsz menni.

Ez lehet egy partszakasz ahol naplementét néztél vagy egy erdő ahol egy gyönyörű vízesést láttál,ahol nem volt senki stb...

Bármi amit te egzotikusnak,szépnek vagy egyszerűen csak emlékezetesnek találtál,vagy amihez egy szép emléket kötsz.

Bármi :D


2010. jún. 19. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Orfű - az egyik bekötőút mellett van egy elég mély vízmosás és barlangocska, az valami gyönyöű, de könnyebben megközelíthető a Sárkány-kút, ami valóban olyan, mint a mesében. Ráadásul voltunk ott vihar után, amikor ömlött belőle a víz.

A gödöllői kastély - valami gyönyörű szerintem, hárfafesztiválra szoktam menni és olyan, mintha visszarepülnék a barokk korba :)

A Honvéd tér Budapesten - ember készítette, de gyönyörű kis ékszerdoboz. Ugyanez igaz a Károlyi-kertre is.

Az udvarunk - elég nagy, és körben bokrok és fák vannak, de úgy, hogy egyáltalán nem lehet átlátni a szomszédba, és nem tudod, hol van vége az udvarnak. Benn pedig midnen tele van gyönyörű virágokkal nagymamám jóvoltából, valamint kb 15 macskával, akik odamennek az emberhez, dörgölőznek, de a legjobb, amikor nem mennek oda hozzád, hanem a fűben játszanak, és cukkolják a kutyát :) Számomra az is kicsit mesebeli :)

2010. jún. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A norvég fjordok gyönyörűek voltak. Ott van pl. Geiranger. A fjord végében állsz, előtted a gyönyörű tiszta víz, három oldalról 800 méter magas sziklafalak vesznek körül, 15 vízesés zubok alá körülötted, gyönyörű. Olyan hely, ahol a Gyűrűk Urának 15 különmböző jelenetét lehetett volna felvenni a tájat felhasználva. Lélegzetelállító.

[link]

[link]


DE ajánlom, hogy keressetek rá a Preikestolen helyre is, megéri.

2010. jún. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Görögország-2007 nyara.Egy eldugott tengerparton néztem a napfelkeltét egyedül reggel 5 órakor.Még parázslott a tűz, amit este raktunk.Hárman aludtunk a tengerparton(egy spanyol srác, a barátnőm meg én).Akkor éjjel láttam életemben a legnagyobb hullócsillagot,az egész égbolton keresztül ment.Nagy élmény volt:)
2010. jún. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tényleg szép lehetett,majd utánanézek ezek után néhány dolgnak :D

Köszi a képeket is :D

Azért ha valakinek még van ilyen élménye,örömmel várom.. :D

2010. jún. 19. 14:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Napfelkelték az óceán partján.
2010. jún. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Salzkammergut Ausztriában, ha választani lehetne, ott élném le az életemet.
2010. jún. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jó pár görög szigeten voltam már, az egyik emlékezetes élményem az volt, mikor Santorini Oia nevű városában néztük a naplementét a házak fehér kőkerítésén ülve, csomó ember a lépcsőkön, amikor a nap a tengerbe csúszott, akkor mindenki megtapsolta :)
2010. jún. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!