Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Lloret de mar-ban jártatok már?

Lloret de mar-ban jártatok már?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

ha valaki nyaralt már a spanyolországi Lloret de mar városban az leírná, hogy milyen volt?Strand,árak,stb...Előre is köszönöm szépen a válaszokat.


2011. máj. 2. 14:34
 1/7 anonim válasza:
100%
Még 2001ben voltam.Homokos tengerpartja van és nagyon nyüzsgős hely.Árakra már nem emlékszem de azóta úgyis változtak.
2011. máj. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocsi én még nem voltam ott, de idén megyek, úgyhogy én is kíváncsi vagyok a válaszokra. :D


Amúgy ti mikor mentek? Mi július 27- augusztus 9

2011. máj. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszett.

Itt az első válasz az enyém, ugyanezt tudom ide is írni.:

http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__europa__1650198-junius..

2011. máj. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont az én kérdésem. :D [2.]
2011. máj. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Szia,

én 2007-ben jártam ott. Busszal nem annyira ajánlom, mert 24 óra út meglehetősen kikészítő. Inkább repülővel menj néhány óra alatt odaérsz.

Mi amikor ott voltunk, akkor volt a legmelegebb, olyan barna soha nem voltam azóta sem, mint akkor. A kaja finom volt, mi all inklusive-val voltunk, minden nap más, esténként nemzeti kaják, minden nap esténként buli. Jó hely, ha bulizni akarsz. Rengeteg vásárlási lehetőség, a parton végig a sétálóutcán még magyarul is tudnak néhány szót makogni az árusok. Nem drága, sok csecsebecsét lehet összevásárolni, és itt,ami márkás cipők drágák, kint fele annyi, spanyolban.

A tengerpart fantasztikus, kevés a hely, de a kilátás gyönyörű, főleg a lloret de mar-i vár alatt napozol ésfürdessz. A másik fele a partnak elég keméyn volt, óriási hullámok szupi!!!

Kirándulás: mi a lloreti vár krül tettünk egy sétát, végig a partnál,meredek sziklaoldalon. Átmentünk Tossa de Mar-ba ne hagyd ki. Gyönyörű kék víze csábtító,már ha szeretsz kirándulni. Hajós program nagyon sok van,sok hajó indul a kikötőből. Érdemes átmenni Barcelonaba, bár nem a szomszéd, de megéri.

Befejezem, mert túlzásba vittem, de hát Spanyolból kevés élménnyel biztos nem fogsz hazatérni, jó választás :-))))

2011. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkitől!

Én 23 éves vagyok, a párom 27 és emiatt direkt azért választottuk uticélul ezt a helyet, mert kicsit pörgősebb, bulizósabb nyaralást szeretnénk. A válaszokból ítélve, valószínű, hogy jód döntöttünk:-)


Mi június 24-én indulnánk, és július 4-ig maradunk, a Duon Juan hotelben szállunk meg, és all inclusive-os ellátást kértünk.

2011. máj. 4. 08:40
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Megtudnád írni, hogy milyen volt? Poz., neg. élmények? És főként az árak meg a szükséges nyelvtudás érdekelne :) köszi

2011. dec. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!