Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit csináljunk egy 10 órás...

Mit csináljunk egy 10 órás vonat úton?

Figyelt kérdés

Nem volt pénzünk fekvő vagy hálókocsira, úgyhogy 10 óra ülés vár ránk. Külföldre megyünk, nincs wifi és lapotopokat, tableteket se viszünk.

18L (22F)



2016. júl. 27. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Kártyázzatok, olvassatok, beszélgessetek, aludjatok, ha tudtok, hallgassatok zenét.. Én ezeket csináltam múltkor hasonló helyzetben, túlélhető volt :) Jó utat!
2016. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Üljetek be a büfékocsiba, vacsorázzatok, igyatok egy jót. Vagy csak vigyetek magatoknak egy-két jó üveg hazai bort. Nyilván lesznek más utasok is, lehet velük beszélgetni. Amikor nincs sötét, lehet nézelődni. A telefonodon tudsz játszani is. Vigyél könyvet, zenét. Ha áll valahol a vonat, ugorj le egy helyi újságért, így meglepően könnyű idegen nyelveket tanulni. Nézd az embereket es találgass, ki mivel foglalkozhat. Barkochbázzatok. Meséljetek logikai feladványokat, fejtsetek rejtvényt, mondjatok vicceket. Fordítsátok le a menet közben látott feliratokat. Aludjatok. Tornázzatok.
2016. júl. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Aludjatok, olvassatok, beszélgessetek, zenét halgassatok :) én ilyesmikkel szoktam elütni az időt :D

15/L

2016. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!