Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova mehetek és hova nem?

Hova mehetek és hova nem?

Figyelt kérdés

Végleges maradásról van szó, hova mi kell hozzá.

Az Unión belül kell valamilyen vízum hogy végleg mondjuk, Angliában maradhassak?

És ezt nem tudom pontosan, Amerikában maradás az USA-n kívül, és USA-ban maradás az különbözik valamiben?

USA ugye munka vízum, házasság, zöld kártya ilyesmi elég bonyolult. De az USA-n kívül is így vannak lehetőségek maradni?

Szóval a fő kérdés, Európán belül külföldre költözéshez mi szükséges, és Amerikához és külön az USA-hoz mi szükséges.



2016. júl. 27. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:

EU-n belul oda es akkor koltozol, amikor akarsz, nem kell hozza kulon papir, semmi. Viszont azert elotte szerintem keress allast, vagy legalabb legyen valami terved, nezz utana dolgoknak, ne a vakvilagba menj ki.


USA : ezt mar tobben leirtak, ha legalaisan szeretnel kinnmaradni, annak megvannak a feltetelei, valoban hazassag vagy itthonrol szponzor / munka keresese akik aztan segitenek megszerezni a zoldkartyat.


A tobbi orszagot nem tudom, nyilvan Kanadat vagy a Del-Amerikai orszagokat erted alatta, nyilvan kell oda vizum, de hogy mennyire egyszeru munkat talalni, na azt tenyleg nem tudom...

2016. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!