Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hova mehetek CTG-re?

Hova mehetek CTG-re?

Figyelt kérdés
A fogadott orvosom nem a lakcímemen szereplő kórházban dolgozik. De azt mondta,hogy oda kérjek ctgre időpontot,ahol ő vezeti le a szüléseket. Ilyenkor a betegfelvételen akadólyoztathatnak vagy mivel a fogadott orvosom itt dolgozik így mehetek bármilyen lakcímmel?

2016. júl. 27. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ott a fogadott orvosod, oda menj CTG-re, ahol ő dolgozik.

Én sem körzeti kórházban szültem, mert az orvosom máshol volt, oda mentem, mondtam ki az orvosom és simán adták az időpontot.

2016. júl. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Èn is magànba jàrok nődokihoz, a Deàk tèrttől nem messze. Viszont ö a II Női klinikàn vezet szülèst a 8.kerületben. Oda jàrtam laborba ès simàn adtak ctg-re is időpontot pedig èn teljesen màs kerületben lakom. Szóval oda menj ahol a dokid vezet szülèseket.
2016. júl. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Időpontot kértem csak izgultam,hogy lakcímem miatt itt is kiakadnak.Sztks Laborba ma szóvá tették,hogy ha legközelebb se lesz itteni lakcímem,akkor fizetnem kell a vizsgálatért...ami csak azért fura mert oda volt vérvételre beutalóm és Országos Tb-t fizetek/fizetünk.
2016. júl. 27. 17:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!