Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok nekunk?

Mit ajánlotok nekunk?

Figyelt kérdés

Nyárra terveztunk barátommal nyaralást.

4-5 napra gondoltunk.

Csak nem tudjuk hova mehetnénk,hol van számunkra való látványosság,és ahol 4-5 napot el tudnánk tölteni.

Szeretnék benne mindenkepp kirándulást.

20.000 fotintot szanunk ra fejenkent max

Vonattal mennenk.

Tudnátok nekünk ajánlani helyet amibe tuti nem csalodunk.

Eddig tervbe van Győr és Budapest

Debrecenben lakunk.

16L (akkorra 17) 18F(akkorra 19)

1 eve negy honapja vagyunk egyutt :)



2016. jan. 22. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem bántásból de fejenként 20 ezer forint 4-5 napra baromira kevés. Ennyi pénzből csak az futná, hogy hajnalban vonatra szálltok, felmentek Pestre. Ott elmentek pár jó helyre, esetleg beültök ebédelni valahová, majd este hazamentek.

Egy biztos: 4-5 napra nem fogtok szállást találni, enni is, kirándulni is, és költőpénz sem lesz 20 ezerből.

2016. jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

En ha pestre gondolok

Levezettem magamba:

Egy kolis szallast tudol ahol voltam diaknal:

4000/fo/ej

Az egesz naoos buszjegy 1800 (pontosan tudom)

A kaja meg legyen 2000 egy napra ha olcson vesszuk

Neccesen ugyan de kijon

2016. jan. 22. 19:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kell messze menned ahhoz, hogy azzal a másik emberrel jól érezzétek egymást.

Az általatok megadott összegből a környéketeken nagyon sok szerény turistaházat kapni. Csak egy bakancs kell hozzá, némi felfedezőkedv, és már meg is van a 4-5 napos együttlét.

Ha mindenképp messzebb szeretnétek jutni, kicsit leadnék az igényekből, vennék egy 2500 forintos repjegyet valahova Debrecenből, ugyanennyiért venném haza is, és akár aludnék a híd alatt.

De ez nem annyira romantikus, Te is tudod.

A döntés a tied.

De semmiképp nem mennék budapestre, győrbe meg ilyenek. Az olyan Gáz.

2016. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit ajánlok?Járjál be gyakrabban a matek órákra......


" 4-5 napot"......"20.000 fotintot szanunk ra fejenkent max "


majd később:


Levezettem magamba:

Egy kolis szallast tudol ahol voltam diaknal:

4000/fo/ej

Az egesz naoos buszjegy 1800 (pontosan tudom)

A kaja meg legyen 2000 egy napra ha olcson vesszuk

Neccesen ugyan de kijon


Lássuk csak:ha csak 4 napra mentek akkor 20000/4=5000ft/nap

A kis levezetésed:4000+1800+2000=7800........azt hiszem ehhez nincs is mit hozzáfűzni........matek ülj le 1-es,és akkor még a vonatjegy hol van?!?!

2016. jan. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"En ha pestre gondolok

Levezettem magamba:

Egy kolis szallast tudol ahol voltam diaknal:

4000/fo/ej

Az egesz naoos buszjegy 1800 (pontosan tudom)

A kaja meg legyen 2000 egy napra ha olcson vesszuk

Neccesen ugyan de kijon"


Jól van, akkor nem én számolok rosszul hanem te. Nem csak én gondolom így hanem aki előttem is írt.

Miért?

Ha 4000 forint fő/ éj a szállás

ha 1800 forint/ nap a buszjegy

ha 2000 forint/nap a kaja

akkor 1 nap 7800 forintot költenél el.

4 napra ez az összeg 31200 forint. 5 napra pedig 39000 forint...Nos????

2016. jan. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a kerdezo fejenkent szamolta a 20 ezret, a koltsegeket meg kettojukre, tehat kijon mert 2x20 ezer az ugye 40 ezer forint.


Viszont : szerintem sem nagyon fogtok tudni ennyibol gazdalkodni mert ebben meg a vonatjegy meg a belepo sincs meg sehova. Tehat egy muzeumba sem fogtok tudni elmenni, valamint allandoan azt szamolgatni hogy most be tudtok-e ulni egy uditore valahova vagy sem... Napi haromszori etkezes meg bizony joval tobbol jon ki mint 2000 forint, meg ugy is hogy hideget esztek csak. Esetleg konzervet...

Helyetekben utanakerdeznek, nincs-e valami rokonnak egy nyaraloja vagy ilyesmi ahova par napra felrevonulhattok, csak kettesben, ez esetben a szallas ingyen van, csak kajara meg esetleg programokra kell kolteni, ugy mar teljesen barati az a 20 ezer forint. En igy csinaltam amig tanultunk az akkori baratommal. Ami kis penzunk volt a diakmunkabol abbol ennyire futotta :) de elveztuk:) Aztan egy ido utan mikor sikerult igy felrerakosgatni, akkor sikerult befizetni egy 10 napos korfui utazasra. :) de ez mar evekkel kesobb persze bar meg mindig diakkent.

2016. jan. 23. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jolvan jolvan,nem kell letamadni!!

Elszámoltm,fáradt voltam..

de azert koszonom a valaszokat

Utolsonak pedig a tanacsot :)

2016. jan. 23. 08:44
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagy blődséget nem mondtam am.3 nap osszeszamolva 23.400 forint/fő

De ossze lehet adni ;)

2016. jan. 23. 08:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!