Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kislanyt szeretnenk, valami...

Kislanyt szeretnenk, valami tippet, trukkot, pozt ajanlotok nekunk?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én itt egyszer azt olvastam hogy aki ovu előtt esik teherbe annak kislánya lesz.De hogy igaz e vagy nem azt nem tudom.
2011. szept. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van benne igazság, amit az első válaszoló írt. Ha ovu előtt vagytok együtt, a spermák akár több napig is elélnek benned, és ők várakoznak a petesejtre, akkor kislány, mert ők tovább élnek, mint a fiúk. Ha peteéréskor akkor kisfiú, mert ők a gyorsabbak.
2011. szept. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Múltkor volt a tv-be, hogy ha vki lányt szeretne a nőnek kell felül lenni, ha fiút akkor alul
2011. szept. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát én is nagyon lányt akartam, és tudományosnak tűnő módszerek közül az első két válaszolóé tűnt leghihetőbbnek de nekünk sajna nem jöttbe. Fiam lesz másodszor is de persze nem bánom.
2011. szept. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem bejött:


- 2-3-4 nappal peteérés előtt szexeltünk

- sok kalciumot ittam még a tervezés hónapjaiban (ez utóbbiról már csak utólag olvastam,hogy elősegíti a kislány érkezését, én valójában azért ittam mert irtő erős pollen allergiám van)



Ennyi.

Ennek tudományos magyarázata van,hogy a lány kromoszómát hordozó spermiumok sokkal lassúbbak,de tovább élnek. Tehát, ha több nappal peteérés előtt vagytok együtt, akkor mire kilökődik a pete, a fiús spermiumook már rég elpusztulnak, a lányok meg nagyon is élnek, és mi több épp akkor érnek oda.

Ezért nem szabad ilyenkor már 1 nappal PÉ előtt vagy aznap együtt lenni, mert akkor a fiús spermák rögtön beelőzik a többit.


(Nekünk ez akkor már a negyedik próbálkozós hónapunk volt, és egy ismerős pár hatására el is utaztunk otthonról éppen jókor, és csak lazítottunk és szerettük egymást. Babáról szó sem volt, próbáltuk jól érezni magunkat. 3-an tértünk haza :D

2011. szept. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!