Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ebbe az országba mennyi idő...

Ebbe az országba mennyi idő alatt találhatok családot (au-pair)?

Figyelt kérdés

Törökországba szeretnék menni au-pairként minél előbb 1-12 hónapra, mert a barátom török és így tudunk legegyszerűbben együtt lenni (ő még tanul, a családjához nem szeretnék még költözni, mert 3 hónapja vagyunk együtt).

Regisztráltam 3-4 au-pair oldalra, megkértem két ismerőst, hogy segítsen (akiknek vannak kinn ismerősei) + a barátomat is meg fogom kérni. Hol lehetne még próbálkozni? Van ötletetek?

Egy családot találtam két nap alatt, de őket valószínűleg elvesztettem, mert csak február végén tudnék utazni.

Mennyi idő alatt találtatok családot, ha országspecifikusan kerestetek?

(Lebeszélést és "ne menjek abba az országba" kommentet nem kérek, csak segítséget, tapasztalatokat szeretnék. Köszi :) )



#au pair #lehetőség #keresés #országspecifikusan
2015. jan. 30. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A barátoddal találkoztál már személyesen is, vagy csak netről ismered?
2015. jan. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem csak netről ismerem -.-

Itt volt Magyarországon egy fél évet, ebből 3 hónapja együtt vagyunk. Egyikünk sem akarja abbahagyni, de haza kell mennie.

Mondtam, csak az írjon, aki tud erről valamit!

2015. jan. 30. 16:26
 3/5 demonlord90 ***** válasza:
53%

Török au-pairről még sajnos nem hallottam, nem hiszem, hogy túl jellemző lenne. Viszont ha a fő cél, hogy kint legyél, s nem a gyors pénzkeresés, vállalj egyéb munkát. Aiesec-nek és EVS-nek pl vannak fizetős, általában fél évre szóló munkái (amellett, hogy szállást, ételt biztosítanak, jobb esetben fizetik az útiköltséget is). Előbbinek gyakrabban, utóbbinak ritkábban feltétele, hogy diák legyél VAGY az elmúlt két évben diplomáztál (de mondom, csak bizonyos esetekben). Ami abszolút nem kötődik a diák-státuszhoz, az pedig a workaway.info


Ha nem is ez a célod, mégis érdemes ezeket megpróbálni. Addigis legalább együtt lehettek, emellett kint több eséllyel találsz normális munkát (recepciós pl), s nem utolsó sorban tanulod a nyelvet is :)

2015. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Oh azért gondold ezt rendesen végig.

Törökország óriási.


Gondolj bele, hogy sopronban lakik a barátod, és nyiregyházán kapsz hostcsaládot. Hogyan oldanátok meg akár minden héten a tálálkozást`?

2015. jan. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Simán, átgondoltuk, megbeszéltük!

Kérem az írjon, aki tud érdemi információval szolgálni!

Aki le akar beszélni, az ne írjon!!!

Mégis, Magyarországról könnyebb lenne szerinted repkedni, hozzátéve, hogy itthon hosszú hónapok óta nem találok munkát és amúgy is külföldre mennék?!

2015. jan. 31. 17:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!