Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kézipoggyász méretezése?

Kézipoggyász méretezése?

Figyelt kérdés

Wizz Air légitársasággal fogunk utazni és ugye meg van adva a kis kézipoggyász mérete 42cm magas, 32cm széles és 25 cm vastag lehet. Nekem van egy hátizsákom, ami a 32 cm szélesnek pont megfelel, de van a két oldalán ilyen kis buggyos kulacstartó zsebecske, ami plusz centiket jelent (max 2cm). Ez még belefér a kis vagyis az ingyenes méretbe? Mennyire veszik szigorúan a centiket? Meg hogyan mérik le? Van külön kis sablon doboz, amibe berakják vagy hogyan?


A normális válaszokat előre is köszönöm!



2014. júl. 18. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
van a reptéren egy kis keret, ha abba belefér, akkor felengedik, ha nem fér bele, akkor nem. ilyen egyszerű!
2014. júl. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mi pont tegnap utaztunk Wizz Air-el. Úgy van, ahogy az első mondja. De én nem is tettem be az ülés alá, mert jó volt a lábamnál is.
2014. júl. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!