Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Jön valaki segítőkész ember...

Jön valaki segítőkész ember Pestről a héten (szombat délutánig max) Pápa felé, kocsival, vonattal vagy busszal?

Figyelt kérdés
Kis keresztlányom most van csak itthon, messze laknak, én pesti vagyok, de sajnos a fősulis vizsgáim miatt nem tudok hozzájuk elutazni a héten. Vettem neki karácsonyi ajándékot, de sajnos olyan, amit nem tudok postán feladni, ezért jobb ötlet nem jutott eszembe, megkérdezem itt ezen az oldalon is, hátha segítene valaki eljuttatni. Egy plüss micimackóról van szó, nincs akkora dobozom amiben feladhatnám postán, a maci kb. 70 centi magas. Nagyon örülnék, ha írna valaki, akivel találkozhatnék, és elvinné magával Pápa felé, ahol átveszik valahol.
2010. jan. 5. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem menj el egy üzletbe és kérdzed meg nincs-e felesleges dobozuk, és küld el abban. MEg azért tedd be vmi másba is ha akarod..
2010. jan. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ha van közvetlen Volán busz, esetleg beszéld meg a sofőrrel, ha megbízol benne. (Megnéztem még az utazzunkegyutt.hu alatt, hogy megy-e autó a kérdéses időben Pápára, de úgy tűnik, nem.)
2010. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van közvetlen járat, belerakod egy nagy zsákba, és elviszi a buszos, ha szépen megkéred!Vagy adsz neki némi pénzt!A párom sofőr, ő is szokott csomagot hozni-vinni!
2010. jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Helyedben maradnek a postanal,ebben a mai vilagban.

Kartondobozt szerezhetsz minden egyes boltban.

2010. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan add oda egy buszsofőrnek... Egyszer itthon hagytam a Pesti lakácskulcsom (vidéken), és jött a dilemma, hogy hogy fogok bejutni, hol alszok, stb. 4 órát nem tudok csak úgy lebuszozni megint oda vissza, pláne úgy hogy suliba kellett mennem. Anyu fogta, kinézte a legközelebbi járatot, megvárta amíg felszáll mindenki, utána odaállt, és elmondta hogy hatalmas kérése lenne, ezt a kulcsot várni fogják a végállomáson... akart adni 500 ft-ot, amiért volt olyan kedves, és első szóra igent mondott, de nem fogadta el... vannak még rendes emberek a világon, ha van közvetlen járat én is azt mondom, bízd rájuk nyugodtan. Persze hallgass az első megérzésedre, ha a sofőr bunkó, vagy húzza a száját, inkább hagyd!
2010. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs baj a postával!szerintem nem azért nem küldi el az illető dobozban mert nem bízna a postában!Inkább az ára miatt!Ekkora macinak már van súlya!Gondolom nem olcsó volt maga a maci sem, és a posta rá kb 1000fölött lenne!Max még futárszolgálat jöhetne szóba, de ugyanolyan drága!2000alatt nem úszná meg!Maradnék a buszsofőrnél!
2010. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!