Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 5 hetet kint leszek Londonba...

5 hetet kint leszek Londonba nyáron. Nincs esetleg valami olcsobb megoldás az utazásokra mint az oyster kártya/pay as you go?

Figyelt kérdés
nemrég kint voltam egy hetet, és oysteren pay as you go-t használtam. és kicsit megijedtem, h kb 5x ennyibe kerül majd ha kint leszek. Nincs vmi havi diák bérlet (magyar diákkal), vagy vmi hasonló mint itt Magyarországon? Ami esetleg picit olcsóbb lenne? :)

2014. jún. 28. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Magyar diakkal nem tudsz kint ilyen jellegu kedvezmenyeket igenybe venni. Ha sokat utazol akkor ne pay as you go-t hasznalj, hanem vegyel rendesen heti vagy havi berletet, az ugy olcsobb lesz. Ha meg keveset utazol vagy kis tavokat akkor menj biciklivel:)
2014. jún. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hosszabb távra, nem éri meg a payg. bérletet kell venni, az olcsóbb, pláne ha sokat kell utaznod. töltögetni akkor jó, ha keveset mész, és akkor is inkább busszal.
2014. jún. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5 hétre mindenképpen 1 havi bérlet+a maradék egy hétre 1 heti bérlet. Ennél nem lehet olcsóbban utazi, valóban csak biciklivel, ami azért Londonban nagyon veszélyes és fárasztó is.
2014. jún. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A feltoltos akkor jó, ha maximum 2X szállsz fel a buszra egy nap. Ha már tobbszor és minden nap, akkor bérlet. Diákbérlet van, de magyar diákkal nem lehet igénybe venni. Biciklizni lehetne kevesebbért, de én nem ajánlom. London maga elég biztonságos, viszont a kozlekedéshez ido lenne hozzászokni. Rovidebb távokra még a roller johet szóba, amit itt sokan hsználnak, felnottek, gyerer egyaránt.
2014. jún. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Azt nem tudja valaki véletlenül, hogy 7 day travelcardot milyen típusú oysterre lehet rakatni?
2014. jún. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

"Azt nem tudja valaki véletlenül, hogy 7 day travelcardot milyen típusú oysterre lehet rakatni?"


Oyster kártya 1 féle van. Oysterre vagy töltesz pénzt, vagy travelcardot veszel hozzá. Nem olyan bonyolult ez.

2014. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, akkor bérletet veszek majd :) árakat (havi, heti) tudna valaki mondani, vagy egy oldal is elég ahol meg tudom nézni :)
2014. jún. 28. 21:43
 8/10 anonim ***** válasza:
2014. jún. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Lehet, hogy elkéstem, de en olvastam, hogy vasútállomásokon tudsz venni Travelcardot amihez nem kell oster, egész Londonban jó, es meg nehány nevezetességet is megnezhetsz 2for1 ért. Ez egy hétre ugy 9ezer forint, de kell igazolvány kép.
2014. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%

"Oyster kártya 1 féle van"


Két féle van: a "sima" oyster, és a visitor oyster. A visitor oysterre nem tudsz havi/féléves/éves bérletet vásárolni. :)

2014. szept. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!