Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol találkozhatnék olyan...

Hol találkozhatnék olyan fiatalokkal, akik mindenfelé utazgatnak?

Figyelt kérdés

Ugyanis amolyan "világutazó" akarok lenni, és mindenféle helyek érdekelnek, amolyan "hátizsákos utazás". Tudom, hogy mostanság mindenki szerint pénz kell hozzá, de nem hiszem, hogy ez akkora probléma, olvastam könyveket arról, hogyan lehet olcsón utazgatni akárhova, és nem feltétlenül 5 csillagos szállodákban akarok lakni. Szóval van valami ilyen klub? Tud valaki ilyenről?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

17/f


2010. jan. 2. 12:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
hát erre énis kiváncsi lennék,itt nagyon jó kapcsolatok szoktak kijönni az emberek között.Szóval engem is érdekelne ha valaki tud erről valamit.
2010. jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne!Asszem az utazas.com -on van utitárskereső,talán próbáld meg azt.
2010. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz, választ nem tudok, de engem is érdekel. 16/f
2010. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt csinálom, szerencsére nekem ilyenek a barátaim, így velük el tudtam menni sokfele. Ha Pesti vagy találkozhatunk, írj levelet, azt mesélek részletesebben is, hogy hogyan tudnád ezeket megcsinálni. Én összesen kb 280ezer Forintból jártam 22 országban, persze ez 3 évre eloszlatva volt több utazás.
2010. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hát halljátok, ha már így ennyien keressük a választ, akkor azt hiszem megvan a megoldás: csináljunk mi ilyen klubot!XD


Utolsó: wow, ez izgalmasan hangzik, küldöm a levelet! (budapesti vok:D)

2010. jan. 2. 17:03
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Üdv én is jártam már Vietnámban, Szöulban, Londonban Dublinban... tavaly nyárvégén majd egy hónap alatt megjártam fél Ázsiát és fél Europát csak én hátizsákkal szinte semmi pénzel :) lenne kedvem akár társaságban is elindulni...
2010. jan. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

ÉN is akarok menni! 19/F holnap leszek 20 :D

Kár h nem bp.-i vok!:S

De a tanulást hogyan oldjátok meg? Nem mintha stréber lennék, csak egy ilyen utazás gondolom nem egy napig tart...!:S

De engem is érdekelne!

2010. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14:11-es vagyok, most értem haza, mindenkinek válaszolni fogok, csak már fáradt vagyok, nem tudom olyan jól összeszedni, és rendszerezni az információt. Az utolsónak. Én általában nyáron csinálok egy vagy két 7-15 napos túrát, így nem zavar a tanulásban, emellett iskolaidőben hétvégi utazásokat teszek, ezek általában 1 napos városlátogatások, így egy-egy hétvégét félévente ki lehet hagyni.
2010. jan. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
énis mennék :D ha terveztek valamit ne tartsátok vissza az infót :D 20/f
2010. jan. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
én is jövök :D
2010. jan. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!