Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik országba/helyre szeretn...

Melyik országba/helyre szeretnél a leginkább eljutni és miért? (lent +)

Figyelt kérdés
Továbbá melyik országban élnél legszívesebben? Miért?
2009. dec. 9. 17:36
 1/9 anonim válasza:
64%
SVÁJC SVÁJC SVÁJC... nekem ez a favorit minden esetben
2009. dec. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
NEKEM IS!!!!!!!!!!!! Svájc az egyik legjobb hely a világon.Maga a tökély minden ami ott van: gyönyörű hegyek,jó levegő,csodálatos panoráma,hatalmas tavak, lélegzetelállító szép kis városok, hatalmas élet,mindenhol bulik nyáron,meg hatalmas parkok vannak mindenhol ahol nyáron lehet napozni, sétálni mezítláb a füvön,leülni és dumálni stb.. meg minden tök olcsó ahhoz képest hogy az emberek havi átlagfizetése 900 000 FT :D Én pl imádok shoppingolni és ott Zara H&M Converse meg ehhez hasonló cuccokat 4-5000ért meg lehet venni.. Meg az is tetszik még hogy Svájcban hatalmas nagy a tolerancia,ott mindenki elfogad mindenkit,alapból 3 hivatalos nyelv van és megértik egymást az emberek,műveltek rendesek.
2009. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Funktasztikus válasza:
23%
én a ciguk miat akarnám az egész családomat kivinii de igy 13 évesen...:( haverom meg minden áhhh.... német vagy osztrák:D
2009. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsö kettö!Irigykedjetek,mert Svàjcban élek màr 5 éve:)És ugy van ahogy leirjàtok,de a mellett ne menjünk el,hogy az itt élö emberek rengeteget dolgoznak,még szombaton is délig.Csak vasàrnap szabad,és a hivatalos ünnepek.De nem panaszkodom,tényleg gyönyörü a tàj,tökéletes programok,nagyon modern,tiszta orszàg.A babakocsi mindig lennt van a tàrsashlött,9 honapja senki se akarja ellopni:)

Hàt ha nem itt élnék,akkor szerintem Ausztràliàba ,vagy Kanadàba mennék.

2009. dec. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Amerika, azon belül vagy Texas vagy pedig valami északibb (zöldebb) mondjuk nagyon tetszene a nagy-tavak környéke:)
2009. dec. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Afganisztán, Pakisztán, Kína, India, Banglades. Persze sehol sem maradnék, csak amíg a túristavízum tart... -)
2009. dec. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Oroszorság,Svájc,USA,Kanada,
2009. dec. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Olaszország =D
2009. dec. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Németország, azon belül is leginkább Berlin és Frankfurt am Main. :)

De imádom Svájcot és Ausztriát, valamint a nagy kedvenc Spanyolország!:)

Főleg Valencia és Palma de Mallorca.

2010. jún. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!