Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan tudok kimenni egyedül...

Hogyan tudok kimenni egyedül külföldre?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, egyedül akarok kimenni külföldre a nyáron.Nem szivesen mennék Németországba, Lengyelországba, a többi helyet szivesen megjárnám,főleg Angliát. Lehetséges ez valahogy?

2014. febr. 6. 19:16
 1/5 MrPifta ***** válasza:
persze. Autót még nem tudsz vezetni, de mehetsz vonattal, repülővel, kismotorral, biciklivel, hajóval, rollerrel, léghajóval, hajtánnyal, gyalog, úszva...
2014. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szállást nem biztos, hogy kapsz
2014. febr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy értettem valamilyen szervezeten keresztül, vagy valami ilyesmi. Ilyen utak Európában, 1-2 hetes busszal, ilyesmi. Ilyen szervezett dolgok.
2014. febr. 6. 22:33
 4/5 anonim ***** válasza:

En 17 evesen voltam 1 honapos kulfoldi barangolason, de nem egyedul, idosebbek tarsasagaban.

Szamits arra hogy a szuleid egyedul, felugyelet nelkul nem fognak elengedni.

Talalj szervezett, csoportos, tarsas lehetosegeket.

2014. febr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Erre való az utazási iroda.... igaz így nem lesz a legolcsóbb... Egyszerűbb lenne ha neten találnál ismerősöket és őket látogatnád meg.
2014. febr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!