Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Elmennél egyedül külföldre...

Elmennél egyedül külföldre nyaralni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azon gondolkodom, hogy egyedül megyek nyaralni idén. Egy tengerparti nyaralásra gondoltam.

Valaki cselekedett már hasonlóan? Hogyan érezte magát egyedül?

25 éves nő vagyok.


Köszönöm a válaszokat.


2012. ápr. 23. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én elmennék a helyedben! De természetesen előtte szólnék valakinek róla, megtenném a szükséges óvintézkedéseket, mert azért mégiscsak, a külföld az külföld.

De szerintem az egyedüllétnek is megvan a varázsa! Senkihez sem kell alkalmazkodnod, rendezheted a gondolataidat, kicsit kiszabadulhatsz önmagadból.

Sajnos én még nem csináltam ilyesmit, tekintve hogy csak most kezdtem el önállóan keresni, de egyszer biztosan ki fogom próbálni! :)

2012. ápr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én többször csináltam már ilyet, amikor dolgozó barátokat látogattam meg - gyakorlatilag egész nap magam vagyok. Én nagyon élveztem ezeket, nyugodtak voltak, annyit gyalogoltam, amennyit akartam, azt néztem meg, amit akartam. Minap is egyedül mentem el várost nézni Essenbe.



26F

2012. ápr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal. Amúgy a Napsütötte Toszkána c. film jutott most eszembe. :)
2012. ápr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Most éppen pár nélkül vagyok, de nem szeretnék lemondani a nyaralásról. Két éve voltam Görögországban egy utazási iroda által szervezett utazáson és ott volt egy nő aki egyedül érkezett.

2012. ápr. 23. 16:18
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Hova mennél?

Én nem mennék egyedül, nem azért, mert félek vagy ilyesmi, én egyszerűen unatkoznék, ha több napig egyedül nyaralnék.

2012. ápr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Hogyan értendő az egyedül?

Korzikán és Németországban voltam szervezett kerékpártúrán úgy, hogy a csoportból senkit, Korzikán még a szervezőt sem ismertem. Nem vezetett túrák voltak, tehát nap közben mindenki magára volt utalva. Nyelvet nem beszélek, de sikerült úgy a többiekhez csapódnom, hogy sem ők nem érezték tehernek, sem én nem éreztem magamat kellemetlenül.

Sima nyaralás is hasonló módon megoldható, ha könnyen tudsz emberekkel kapcsolatba kerül, barátkozni. Legfeljebb haza már nem egyedül jössz. :-)

Ha nagyon zárkózott, befelé forduló vagy, akkor lehet, hogy uncsi lesz.

2012. ápr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Még nem tudom, hogy hová mennék, valamilyen tengerparti nyaralásra gondoltam.


Úgy értem, hogy egyedül, hogy senkit nem ismernék a csoportból. Úgy érzem, hogy könnyen tudok barátkozni és általában akkor sem unatkozom, ha egyedül vagyok.

2012. ápr. 24. 08:54
 9/12 anonim válasza:
hát ha megtehetném akkor én szívesen mennék egyedül nyaralni de csak ilyen hétvégés, 4 napos kiruccanásra ahogy már írta valaki hogy nem kell senkihez igazodnod és azt nézel meg és olyan tempóba ahogy akarod kikapcsolhatsz nem kell azzal törődnöd hogy épp otthon mi van csak te és a gondolataid de egy hosszabbat énsem bírnék ki egyedül :)
2012. máj. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jézusom, hogy lehet egy utazás alatt akár egyedül is unatkozni? Ennyi ember nem bírja elviselni magát?

Nem az apartmanban kell ülni, hanem programot csinálni: várost nézni, strandolni, ki mit szeret. Mivel sokat utazom a munkámból kifolyólag, mindenütt szakítok időt arra, hogy pár napot, esetleg egy hetet ott töltsek még, hogy körülnézhessek. Ilyenkor mindig egyedül vagyok és nagyon élvezem. A strandra lehet vinni olvasnivalót és akkor ott sem fogsz unatkozni.

2012. máj. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!