Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nyárra szeretnék kimenni...

Nyárra szeretnék kimenni külföldre dolgozni, pl Görögországba, Olaszba, Spanyolba, stb hol kezdjem el a keresgélést, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg olyan munkaközvetítő/ügynökség van, ami kínál ilyen idényjellegű animátor munkákat különböző európai nyaralóhelyeken. Keress rá a neten, én egy csomó ilyen hirdetést láttam már az idei nyárra. Mennék én is csak sajna nem olyan jó még az angolom. És ha menni akarsz, akkor igyekezz, mert mostanság vannak a jelentkezések.
2014. febr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, igen :) animátornak nagyon-nagyon szeretnék kimenni..csak sajnos oda félévre keresnek embert.. 3 céggel vettem fel a kapcsolatot.. a hotelanimation.hu megírta, hogy sajnos 3 hónap kevés lenne. Van egy görög cég, velük csütörtökön lesz interjúm skypeon. Ott dolgozik egy ismerősöm animátorként, hátha.. de ha ez sem jönne össze, akkor milyen lehetőségeim vannak? pincérkedés?
2014. febr. 4. 16:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt Dél-Spanyolországban pincérkedés, animátorkodás, masszázs ("nem olyan", hanem normális), személyi edző, zumba oktató, stb.... De az is nyelvtudással. Gondolom nem beszéled mind a hármat, hogy mindegy hová mész a három közül, ha jól sejtem, akkor összekötnéd a melót egy tengerparti "nyaralással".

Ebben az a nehéz, hogy ebben az időszakban nagyon sokan vannak, akik szintén keresnek. Ráadásul szállást is nehezebb találni, mert ilyenkor jobban ki vannak adva a lakások. Pl. ahol mi előzőleg laktunk, ott a lakópark kongott az ürességtől ősztől tavaszig, de nyáron megtelt. A szállás se lesz olcsó, ez a 3 hónap pont nem szerencsés ebben az esetben sem.


Viszont ha beszélsz angolul plusz németül, svédül vagy oroszul, akkor nem sokáig leszel állás nélkül.

2014. febr. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!