Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Valaki járt már a Németországb...

Valaki járt már a Németországban fekvö Nürnberg nevü városban?

Figyelt kérdés
Ha igen,miennek találtátok?
2009. nov. 28. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nagyon szép város, különösen a karácsonyi vásár idején érdemes menni, de ekkor persze nagyon-nagyon sok az ember az utcákon.
2009. nov. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Egykoron igen hasznos törvényeket hoztak ott. Érdemes megnézni.:)
2009. nov. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van egy jó nagy piroslámpás negyede is.
2009. nov. 29. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Van egy múzeum Hitlerről. Nagyon érdekes.
2009. nov. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyönyörű város! Van ott az a bazi nagy torony, meg reptér is, de az óvárosi részre nagyon szép, a vár tetjéről csodálatos a kilátás az egész városra. Megjegyzem egyébként, csak abban a városban több metróvonal van, mint nálunk...:(
2010. nov. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Helló! Én nyáron költözöm pontosan Nürnbergbe, eddig 5-ször voltam ott, nekem tetszik nagyon! Tele van zöld helyekkel, tehát sok fa, és liget van benne, szép az "óvárosa", és tele van érdekes látványossággal. El szeretnél menni oda, vagy miért kérdezted?
2011. febr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!