Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen a repülőtéri parkolás?...

Milyen a repülőtéri parkolás? Volt már valakinek negatív tapasztalata?

Figyelt kérdés
Szombat reggel 6-kor indul a gépem és vasárnap este 11-kor érkezik. Saját autóval mennék ki a Liszt Ferenc reptérre és otthagynám. Érdemes az őrzöttbe tenni (2nap=12eFt), vagy elég a normál (5e), vagy távolabbi maszek őrzött (4-5eFt), onnan problémamentes a transzfer ezekben az időpontokban? Köszönöm előre is.

2013. szept. 9. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a reptéren a Holiday Parking-ban szoktam parkolni, még sosem volt semmi gondom. Online foglalva 3.500 Ft/2 nap.
2013. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mi itt szoktunk parkolni: [link]

Eddig a 7 órakor induló géppel sem volt gond, éjszakai érkezéssel sem. Szerintem a 6 órával sem lehet. Leparkolsz náluk, kivisznek a géphez, gyorsan, autó normális körülmények között parkol.

2013. szept. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 DA_Iron válasza:
Engem csak kidobtak, aztán már mentek is a szüleim.
2014. jan. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mi a Nemzeti Reptéri Parklóban szoktunk parkolni. Nagyon barátságosak és nem is drága. 7 nap 5.600 Ft volt. És ingyen elvittek a 2-es terminálra is. Érdemes inkább ilyen parkolót választani, mert olcsóbb és itt is vigyáznak az autódra :D Ráadásul fedett parkolójuk is van :D
2017. jún. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én pár napja a szabadparkolo.hu-n foglaltam. Zárt parkolóban, a jégveszély miatt. Igaz nem volt jégeső, de a kocsim megér annyit! Ingyenes transzferrel bevittek a 2-es terminálhoz 10 perc volt az egész. Szóval nagyon korrektek voltak, ajánlom mindenkinek. Laci.
2017. júl. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!