Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Külföldről utaztam repülővel...

Külföldről utaztam repülővel egészen Bécsig, ott a csomagomat nem kaptam meg. Másnap kaptam meg azaz 28 óra elteltével. Megnéztem a biztosítási papíromat és ott az állt h 8 óra poggyászkésés esetén fizetnek nekem 100, 000Ft ot. Mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés

Mitől függ hogy kifizetik-e ezt az összeget nekem? Azt mondták, hogy a következő munkanap elküldik levélbe a nyilatkozatot mert ezt írásba kell beadni.

Nekem Cibes biztosításom van. Kinek volt Cibes biztosítása?De a "jegyzőkönyvet " már telefonon mikor felhívtam őket, felrögzítették. Tehát, mennyi az esélye annak, hogy ezt a 100, 000Ft ot én meg fogom kapni? Valakinek esetleg tapasztalat?



#poggyásbiztosítás
2013. szept. 1. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, milyen biztosítás az, ami csomagkésésre 100.000,- Ft-ot ad...

Én ilyen tizenezrekről tudok. De igen, ami a szerződésben szerepel, azt meg kellene kapnod. De mondom, én ezt a százat eléggé sokallom, fura, ha ennyi.

2013. szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!