Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Angliában élő nőktől kérhetnék...

Angliában élő nőktől kérhetnék egy kis segítséget?

Figyelt kérdés
Szeretnék ruha tárat cserélni és ismerősöm szerint jobb lenne,ha ezt Angliában tenném állítása szerint nagyobb a választék és olcsóbb. Tehát akkor megkérdezhetem,hogy az átlag ruha pl H&M és társai milyen áron vannak meg a no name ruhák is érdekelnek illetve a minőségük. Válaszokat előre is köszi!
2013. aug. 1. 15:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2013. aug. 2. 11:36
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia. Én is inkább Milánót javasolnám. Havonta járok Milánóba új ruhákért az üzletembe. 2 nap alatt le tudom az egészet. És a kisbuszt tele vásárolom ruhával. És nagyon szép ruhák vannak. Mivel én nagy tételben vásárolok pontos árakat nem tudok neked mondani, hogy mi mennyibe kerül de megéri külföldön vásárolni.
2013. aug. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nem élek Angliában, de nagyjából ismerem az üzleteket. A h&m nem olcsóbb ott, ha igen, nem jelentősen. Primark van Bécsben is, nekem az egyik kedvenc üzletem, mert megfizethető és jók a ruhák. Az igaz, hogy számtalan üzlet van ami nem található meg a közelben, de ahogy írták előttem is, nem érdemes Angliáig menni :) sőt, nagyon sok üzlettől rendelhetsz online is.
2013. aug. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!