Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Angliában élő nőktől kérhetnék...

Angliában élő nőktől kérhetnék egy kis segítséget?

Figyelt kérdés
Szeretnék ruha tárat cserélni és ismerősöm szerint jobb lenne,ha ezt Angliában tenném állítása szerint nagyobb a választék és olcsóbb. Tehát akkor megkérdezhetem,hogy az átlag ruha pl H&M és társai milyen áron vannak meg a no name ruhák is érdekelnek illetve a minőségük. Válaszokat előre is köszi!
2013. aug. 1. 15:22
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
Ekkora sznobizmus nincs is a vilagon. Itt a csajok olyan gumicsizmakat is felvesznek, amit otthon csak a horgaszok. Az itteni draga ruhaboltok nem kulonbek az otthoniaktol, sot itt divat a masodkeztol vett aru is, nemcsak ruha teren, hanem minden szempontbol. Persze az atlagrol beszelek. De itt az atlag is mernoki fizetessel rohangal otthoni viszonylatban. Pedig itt azert kategoriakkal jobb az eletszinvonal. Repulj ki, aztan korbeviszlek a legdragabb uzletekben. Kesz! Miert veszi el a nyomor az emberek eszet?
2013. aug. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Az átlag ruha kb. ugyanannyi, de nagyon jó leárazásokat lehet kifogni. No name ruhák terén ott a Primark, ahol 1-2 fontért simán lehet venni kiegészítőket, és a ruhák is nagyon nagyon olcsók.
2013. aug. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen neked mi a problémád? Feltettem egy kérdést segítő választ vártam. De azért köszönöm.
2013. aug. 1. 16:05
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2013. aug. 1. 16:06
 5/13 anonim ***** válasza:
Olcsóbbak a ruhák, de a fizetéshez képest! Azaz magyar fizetésből már nem olyan olcsó azért. Ha itt élnél, akkor arányaiban olcsóbban vásárolhatnál, de magyar fizetéshez képest nem olcsóbb.
2013. aug. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudom,de átváltva 2 ezer fontot szántam a dologra. Vagyis szánnék,de most elbizonytalanodtam,mert ha annyival nem olcsóbb akkor inkább itthon lerendezem. Csak,mert én meg mindenhol azt hallom,ott kint sokkal nagyobb a választék stb.
2013. aug. 1. 16:21
 7/13 anonim ***** válasza:
nagyobb a választék, de csak azért kiutazni hogy ruhákat vegyél, nem biztos hogy akkora üzlet azért.
2013. aug. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi, azért még utána járok hátha....
2013. aug. 1. 16:29
 9/13 anonim válasza:
2 ezer font 6-700 ezer forint... Ebbol otthon is jol be lehetne vasarolni es nem kell repulojegyet venned. Raadasul itt nincs semmi olyan extra amit otthon ne tudnal megvenni. Sot! Csak nezz meg par angol uzlet weblapjat es rajossz.
2013. aug. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ilyen vásárlásra Milánó is jó lehet. Angliáról mondjuk még így konkrétan ilyet nem hallottam, hogy megérné kimenni vásárolgatni, de Milánóról igen, tudok ilyenről aki emiatt ment már ki oda egy-egy napra. Nagy leárazások idején kimegy és nagyon olcsón vesz minőségi cuccokat. A repjegy meg sokszor fillérekbe kerül Milánóba, szóval az a része nem gond. Londonba azért drágább a jegy szinte mindig.
2013. aug. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!