Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen lehetőség van arra,...

Milyen lehetőség van arra, hogy egy évre eltűnjek teljesen?

Figyelt kérdés
Nem köröznek. :) Szeretnék egy évre visszavonulni. Olyan helyet keresek, ahol nincs tv, internet, nem találkozok emberekkel és el tudom látni magam egy évig. Okokat ne kérdezzetek, oltást is hanyagoljuk :)
2013. júl. 1. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed, akkor mindenre van lehetőség. Más téma, hogy nem fog menni, mert a teljes önellátás a semmiből nem megy - pláne ezen az égövön. Ha kimész a trópusokra, ott még megoldható, mert nem kell termelned, de Európában ez nem igazán kivitelezhető.
2013. júl. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írta, minden csak pénz kérdése. Elmész egy lakatlan szigetre, 1 évnyi vízzel és kajával, és meg van oldva a kérdés. Vagy te ,hogy gondoltad? :)
2013. júl. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Havas hegy, házikó, tűzifa, meg tartós élelem, kenyérsütés esetleg,
2013. júl. 1. 20:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Havas hegyet találni a környező országokban, eddig oké. Fát tudsz szedni, ha ven erdő. De akkor nekiállnál házat építeni? Kemencével? Raktár is kelleni fog, egy évnyi konzerv sok helyet foglal, és azt valahogy oda is kell juttatni.
2013. júl. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Lehetőség van, de nem fog sikerülni.

Mennyi esély van arra, hogy megtalálod azt az eladó faházat egy hegyen, egy erdőbe, vagy a havas hegytetőn, ami annyira el van dugva, hogy ne zaklassanak idegenek. :D Biztosan rengeteg ilyen ingatlan van a világon és Európában is, de ezt ilyen életképtelenséggel te pont nem fogod megtalálni!

Ha annyira el akarnál tűnni, akkor nem itt kérdeznéd, hanem most is külföldi ill. magyar ingatlanos oldalakat néznél.


A kenyérsütéshez kell búza és minden olyasmi, amit magadtól nem tudsz előállítani, hanem meg kell venned!

Hozzá teszem Izlandon, Norvégiában, Skandinávia környékén illetve északon rengeteg olyan település van ahol alig élnek, minden ellátmányt hetente szállítanak repülővel! Van olyan mini sziget, amin csak 1 ház van!

Aki keres az talál..

A világunk már túlságosan előrehaladott ahhoz, hogy önellátóan remeteként tengesd az életedet!

2013. júl. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Te meg előítéletes! Már három helyen jártam ezügyben, egy majdnem összejött, csak a tulaj max 3 hónapra utazik el.


Ó, a búzát majdnem elfelejtett, tényleg kell hozzá? Azthittem elég a liszt.

2013. júl. 2. 12:52
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Te nagyon okos.. A liszt szerinted miből van? Azt írtad önellátó életformát szeretnél élni, hát az nem azt jelenti, hogy lemész a sarki abc-be zacskós lisztet venni.
2013. júl. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagymamám, amikor akciós volt, vett 30 kg lisztet, elég sokáig elált a padon. Nem értem, én vagyok életképtelen? Szerintem te vagy rossz helyen.
2013. júl. 2. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!