Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Londonban nyáron milyen idő...

Londonban nyáron milyen idő van milyen ruhákat vigyek?

Figyelt kérdés
egész nyarat Londonban fogom tölteni de még sosem voltam ott nyáron...ugyanugy esős az idő? mennyire van hideg? Hány fok körül szokott lenni? milyen ruhákat és cipőket vigyek?
2013. máj. 13. 06:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szerencsénk lesz akkor lesz 2-3 hét nyár, előtte és utána sok eső mint mindig.
2013. máj. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pullóver, eső álló széldzseki, farmer, zárt cipő... ha mákod van, lesz két nap, amikor szükséged lesz nyári ruhára.


Amúgy a tavalyi nyarat leszámítva, az elmúlt években jó idők voltak, vékony póló, kardigán volt, amit hordtam, szoknyával. Tavaly nem tudtam kabát nélkül elindulni... nagyon gáz volt. Ahogy pedig most kinéz az időjárás, nem sok jót jósolok neki... bár a tavasz mindig ratyi. :-(

2013. máj. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!