Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nyáron kutyával megyünk...

Nyáron kutyával megyünk horvátországba. Mi kell neki?

Figyelt kérdés

Van benne chip.

Útlevél?


2013. máj. 12. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
utlevel, kaja, pia
2013. máj. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Számítsál rá, hogy sok helyre nem engedik majd be.
2013. máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Júl.1-től EU tag Horváto., gondolom ugyan az, ami a többi EU államban kell. Engem Magyaro.-n nem engedtek be több (nyitott, kerthelyiség) helyre kutyával. Ha a szállásotok megvan így kutyával, akkor mindenhova mehettek, ahová Magyaro.-n is.
2013. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

sajnos rosszul gondolod!


Helyi rendeletekben szabályozzák és tesznek az Eu szabályozásra.

2013. máj. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi tavaly voltunk Novi Vinodolskiban kutyával. Mindenütt barátságosan álltak hozzánk.Esténként Selcére,Crikvenicára jártunk át vacsorázni,sehol nem szóltak egy rossz szót se. Éttermekbe beengedtek,sőt volt,ahol én megálltam az ajtóban, a pincér pedig jött elénk,beinvitált.Kérdeztem,nem zavarja-e őket a kutya? Természetesen nem,felelte.Nyilván alpszabály(nekem itthon is),hogy csak pórázon vittem őt,illetve a zacsi mindig a zsebemben volt,nehogy nyom maradjon utánunk.Határon odafelé nem szóltak semmit,visszafelé elkérték az útleveleét,de semmi extra.Nyugodtan vidd magaddal,kellemesen fogsz csalódni!
2013. máj. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!