Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Horvátországba ha átutalok 3...

Horvátországba ha átutalok 3 napi szállás árát előlegbe mit kell kapnom róla utána, vagy hogy nézzek utána, hogy valós ajánlat e a szállás?

Figyelt kérdés
Így még nem foglaltam és félek, hogy átverés ! Hogy győződjek meg a valódiságról ?
2013. márc. 18. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi pl. egy nagyon megbízható magyar tulajhoz járunk, így idehaza fizetjük ki. Számlát is mindig szokott adni. Sosem volt még probléma!

Azért nem ajánlom neked, mert nála csak hetes turnusok léteznek, te viszont csak 3 napra szeretnél menni.

(Bár lehet, hogy utószezonban jobban jönnél ki nála egy hétre, mint másnál 3 nap főszezonban?!)


Amúgy nagyon gazdaságtalan 3 napra menni, mert az odajutásnak nem kis költsége van.

2013. márc. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk hol foglaltál, illetve utalsz: a horvát szállásadók hivatalos honlapján vagy csak úgy "mutyiba", mert azt mondta a tulaj...

Én pl. a Booking.com-on szoktam foglalni, ott pl. úgy van, hogy megadod ugyan a hitelkártyád számát, de az csak a biztonság kedvéért van (ha foglaltál de mégsem mész) - végül nem vonnak le semmit. Fizetni ott a helyszínen kell.

Nemzetközileg ismert, elfogadott és kedvelt a Booking.com.

2013. márc. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi is egy hetesre megyünk, csak 3 napot kell most előlegbe kifizetni.
2013. márc. 19. 09:42
 4/6 A kérdező kommentje:
A Booking.comon fent van az ajánlat meg az apartman, csak én nem ott foglaltam, hanem e-mail-ezések után...
2013. márc. 19. 09:52
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként meg utána a levelekre lehet hivatkozni, nem ? Minden benne van (angolul).
2013. márc. 19. 09:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, más nincs a kezedben, csak a levelek... Igaz, hogy nem jellemző a szállásadó horvátokra, de nyugodtan le is tagadhatja. Csak akkor kell ilyesmihez fordulni, ha legalább 30 %-al olcsóbb, mint pl. a Booking.com-on.

Jó üdülést...

2013. márc. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!