Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Londonba utazom vasárnap, éa...

Londonba utazom vasárnap, éa családoknál szállunk meg. Milyen ajándékot vihetek a családnak, ami náluk biztos nincs, és emlékeznek majd rá, hogy Magyarországról van? Nekem semmi ötletem.

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 09:51
 1/8 fersk válasza:
100%

Pálinka.

Herendi porcelán.

Matyóbaba.

(Ízlés és/vagy pénztárca szerint)

2013. máj. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Képes utikönyv - elég kicsi is, de az egyértelmüen Magyarországra emlékeztet és értelme is van.
2013. máj. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
[link] Ilyen hímzéssel valami terítőt esetleg matyobabát vagy pálinkát.
2013. máj. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 maffancs válasza:
100%
pálinka, kalocsai paprika, matyóhimzés... stb.
2013. máj. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én vinnék először is pár édességet - amennyiben persze ez az utazással kivitelezhető.

Pl.: pilóta keksz, negro, boci csoki, sport szelet, szamos marcipán, szerencsi csoki, túró rudi, stb.


Akkor lehet vinni pálinkát vagy bort - bár ez repülőn nehezebben megoldható, nehogy kifolyjon. :)


Nem rossz ötlet az angol nyelvű könyv sem, pl. Budapestről. Vannak mondjuk törölközők, amikre egy budapesti nevezetesség van hímezve, vagy varrva.


Porcelánt nem valószínű, hogy el tudsz vinni, emellett nagyon drága is, úgyhogy azt hagynám inkább.


Képeslap a magyarországi nevezetességekről.

2013. máj. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
amikor én mentem, Tokajit vittem, és imádták! Mondták is, hogy nagyon sokan ismerik Angliában és nagyon szeretik. Kézipoggyászban nem viheted fel, de a bőröndben igen, én betekertem folpackba és körbebéleltem ruhákkal :)
2013. máj. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Most már nem is tudok választani közülük. :)
2013. máj. 1. 15:30
 8/8 anonim válasza:
100%
mi még vittünk anno kis csipketerítőket is
2013. máj. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!