Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazási kiállításról vélemény?...

Utazási kiállításról vélemény? Lehet jó szállást foglalni?

Figyelt kérdés
Érdemes elmenni?

2013. ápr. 5. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én voltam, de nem foglaltam semmit. Szállást interneten is lehet foglalni olcsóbban. Szerintem annyira jó akciók nem voltak.Viszont tetszet, egy halom információt lehet kapni, meg jó, hogy ott helyben lehet kérdezni (mi pl. egy hajóútra mentünk volna, de az időpont még nyitott volt, rákérdeztünk és adtak egy közvetlen e-mail címet, ahol végül sikerült később kedvezményt is kapnunk). Mi hoztunk prospektusokat is jó amikor otthon nem kell 20 utazási iroda honlapján körülnézni..
2013. ápr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Eddig mindig interneten néztünk ki és foglaltunk szállást.


Most viszont van lehetőségünk elmenni ide,és körülnézni,ezért az érdeklődésem.

Foglalni nem hiszem hogy foglalunk szállást,magamat ismerve inkább körülnézünk,hozunk el prospektust,de szétnézek neten is hogy van-e jobb áron.


Vagy olyan áron mint amit ott kinálnak csak ott helyben lehet?

2013. ápr. 5. 13:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi nem találtunk olyan hú de nagyon jó, most rögtön lefoglalom akciót. Természetesen soha nem lehet tudni és ha érdekel akkor szerintem érdemes kimenni rá.
2013. ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mikor hol lesz?

Mert a hunexpon most volt pár hete. Vagy nem Bp?

Amúgy tényleg azért jó egy ilyen mert egy helyen van sok minden, ötleteket mindenképp kapsz. Aztán, hogy ott foglalsz vagy később vagy egyénileg azt majd te eldöntöd.

2013. ápr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Miskolcon csütörtöktől szombatig
2013. ápr. 5. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!