Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Londonban hol találok ilyen...

Londonban hol találok ilyen szállást?

Figyelt kérdés
a kérdésem az lenne,hogy hol találok neten olyan Londoni szállásokat,ahol pl nem heti vagy havi lakbér van,hanem napi? mondjuk minden nap 10 font vagy hasonló. Mondjuk ha nem tuti,hogy egy helyen maradok, és ez lenne az egyszerűbb megoldás,akkor merre keresgéljek??
2013. márc. 24. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ejha, ez aztán a fejtörő! Vajon hogy is hívhatják az olyan szállásokat, ahol napi árazás szerint szállsz meg?! Szerintem ez egy olyan újszerű ötlet, hogy még senki sem gondolt rá!


Főleg nem a hotel és hosteltulajdonosok!


hostelz.com

2013. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:))) Hallottam róla,hogy létezik ilyen szolgáltatás,hogy 10font per nap,és addig fizetsz,amíg ott laksz :) dee nem tudom erre hogyan tudok rákeresni vagy felderíteni vagy bármi ilyesmi:) Köszönöm a választ egyébként:)
2013. márc. 24. 19:14
 3/3 A kérdező kommentje:
ha kimegyek Londonba május elején,de csak július elején lenne fix albérletem,akkor 2 hónapra érdemes keresnem egy rendes átmeneti albérletet,vagy huzzam ki ilyen napi díjjasban,ha sikerül találnom? A tulajok nem igazán kedvelik a szitut,ha valaki kibérel,de 2 hónap mulva lelép:) (gondolom én)
2013. márc. 24. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!