Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen esetben nézhetik...

Milyen esetben nézhetik illegális bevándorlónak az embert? Tehát milyen papírokat kell magammal vinnem, ha ismerős meghív külföldre vendégségbe?

Figyelt kérdés
Írországról lenne szó, de nem tudom, útlevélen kívül kell-e még valami?
2013. márc. 31. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

Útlevélen kívül?

Mikor fogjátok már fel hogy az EU-n belül nem kell útlevél sem csak szem.igazolvány?

2013. márc. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
EU-s országba pedig ha akarnál sem tudnál illegálisan bevándorolni mivel nincs korlátozva a letelepedés!
2013. márc. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mármint másik EU-s ország állampolgárainak.
2013. márc. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
europai unios allampolgar is vagy a magyaron kivul edes bogaram. Oda mesz ahova akarsz...
2013. márc. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na jó, én is úgy tudtam, csak azért kérdezem, mert 1-2 hónapja a híradóban hallottam olyan esetről, hogy valaki rokonokhoz ment ki látogatóba(magyar) és megbüntették, mert azt hitték, illegálisan ment ki.Úgy emlékszem, az is Írországba, vagy talán Angliába, szóval arrafelé...
2013. márc. 31. 20:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Te még elhiszed amit TV-ben meg újságban olvasol? Húsvéti nyusziban is hiszel? Az úgy lehet hogy pl. orosz vagy más nem EU állampolgár volt.
2013. márc. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező én tőled elvenném a szavazati jogot is úgy ahogy van!

Mégpedig azon oknál fogva hogy aki olyan tájékozatlan hogy nem tudja mi az az EU aminek TE is állampolgára vagy az hogy dönthet BÁRMIRŐL is? CSak mert a szomszéd ezt vagy azt mondta?

Hát az ilyen rohadtul ne döntsön az én adó forintjaimról aki azt sem tudja hogy mi az az EU és hogy mi tagjai vagyunk! Ehhez már tényleg tudatlanság kell a felső szinten!

2013. ápr. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az a híradós aki ezt állította amiről te beszélsz az részeg volt, nem kicsit!

Gondolom ez után a hír után az volt hogy ufonauták kampányoltak Gyurcsány mellett és te ezt is kiírtad kérdésbe.

2013. ápr. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 lajos 001 válasza:

idiót

ne menj sehova jöjön az ismerősöd hozzád nehogy a buszpályaudvaron eltévedj meg máskülönben vége a nyárnak mire a műútra felérsz

2013. ápr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!