Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyiket választanátok? Menni...

Melyiket választanátok? Menni vagy maradni?

Figyelt kérdés

Elutazni még egyszer álmaitok városába, viszont talán ha maradna 50,000 Ft-otok, mikor visszajöttök - és nincs állásom - vagy inkább hagynátok, hogy a rezsi, a puszta megélhetés feleméssze az utazásra nagy nehezen összekapart pénzt, amennyit többet úgy sem fogtok tudni életetek során összekuporgatni?

Egyszerűen nem tudok beállni a sorba. 38 évesen elég volt, nem csinálom tovább! Nem tudom, nem akarom! Arról szól az életem, hogy megkeressem a számlákra valót, és mikor mások boldogan nyaralnak, én akkor is itthon ülök, mert már 1000 éve szingli vagyok. Egyszerűen nem tudok visszaállni a taposómalomba. Ja, és életemben nem voltam még nyaralni!

Utaznátok vagy maradnátok, és felélnétek a pénzt?


2013. febr. 12. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 39 éves nő vagyok, és teljesen átérzem a helyzetedet. Én is éveken át nem voltam soha nyaralni mert csak a munka és a munka.. Soha semmire sem volt elég a pénz. De hál istenek pár éve megengedhetem magamnak, és tudom milyen jó érzés ha az ember világot lát. Ha én annyira el lennék keseredve mint te akkor már édes mindegy Lesz ami lesz alapon elmennék nyaralni és amikor hazajöttem akkor újult erővel keresnék munkát, és egy kapcsolatot..

Sok sikert kívánok hozzá..

2013. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm 1-es a válaszodat!

Hát, az igazság az, hogy én ezt már tavaly ősszel megtettem, mármint elutaztam álmaim városába, de visszajöttem, és nem változott semmi. Most viszont... Nem gondoltam, hogy marad annyi pénzem, amennyivel újra kimehetnék. És valahogy inkább az utazás felé húz a szívem, azt hiszem.

2013. febr. 12. 19:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó utat!


Hallgass az ösztöneidre!

2013. febr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Álmaid városa? Érdekelne hol,és milyen álom.Csak utazásra vagy ott is élnél? mert ha igen akkor kezdj ott uj életet.Gondolom a nyelvet beszéled.
2013. febr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a félretett pénzemet a helyedben inkább saját magam fejlesztésére fordítanám. 38 évesen, ha még mindig nem értél el biztos egzisztenciát, akkor rossz a szakmád. Tanulj újat, kezdj valami másba.
2013. febr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudom a mai világban nem szabad a mának élni, és mindig előre kell gondolkodni, de tudom milyen érzés, ha nincs erre pénz. Imádok utazni, nincs is ennél jobb dolog a világon, és nagyon sok mindenről hajlandó vagyok lemondani csak azért, hogy összespóroljak egy kis pénzt egy utazásra. Ezt nagyon sokan nem értik meg a környezetemben, de nem tudok velük mit kezdeni. Sokan mondják, hogy mért nem veszek autót, mért nem teszem félre a pénzt?? És az a vicc, hogy ezt mind olyanok mondják, akik havi száz ezreket költenek el cigire meg hasonlóra. Én nem dohányzom, nincs semmilyen káros szenvedélyem, én ebben lelem az örömömet. Én azt mondom utazz el, szerezz egy kis pozitív benyomást, úgy érzem rádfér, pakold le a vállaidról a gondokat, és töltődj fel. Ehhez tényleg egy utazás a legjobb terápia. Ne gondolj az itthoni dolgokra, zárd ki magadból, és ha hazajössz majd neki állsz munkát keresni, és rendbe szedni az életed. Őszintén kívánom, hogy sikerüljön! :)
2013. febr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már külföldre akarsz menni, akkor én nem nyaralni mennék a kevéske félretett pénzemből, ha nem inkább munkát keresnék külföldön.
2013. febr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!