Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazott valaki mostanaban...

Utazott valaki mostanaban Ryanairrel? Satraztatnak még a Liszt Ferenc reptéren?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert tegnap jottem el Budapestrol és a satrat csak kivulrol lattam, mert busszal vittek a repulohoz. Ez valami véletlen volt, vagy sikerult megegyezniuk a BUD-dal? A neten nem talaltam semmi erre vonatkozo informaciot.
2013. jan. 8. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
dec. közepén még sátraztak, ez biztos
2013. jan. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hova mentél attól is függ. Ha mondjuk London, akkor eddig se volt sátor. (Na nem mintha a sátorral bármi baj lenne amúgy... nem értem azt aki ezen problémázik.)
2013. jan. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Brusszel Charleroi. Egyébként nekem se lenne problémam a satrazassal, ha nem egy kisbabaval és egy 6 évessel utaznék. Igy azért eléggé félek a wc és ulohely nélkuli satraktol.

Husvétkor megint utazom, és jo lenne tudni, mire szamitsak, mert ha satraztatnak, akkor inkabb Wizzair-rel megyek. (Sajnos nincs mas lehetoségem, mas légitarsasag nem megy tolunk Budapestre.)

De egyetértek, szerintem is tul van kicsit lihegve a satrazas. Aki fol van ezen haborodva, az nézzen korul egyszer Paris-Bauvais-n... (Na jo, az mas kérdés, hogy a Liszt Ferenc az egyetlen, nemzeti repterunk...)

2013. jan. 9. 10:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
mi decemberben még sátraztunk egy 3 és egy 4 évessel, hajnali 4-kor, de a sátrazás maga annyiból állt, hogy ott is volt bent még egy ellenőrzés és már mentünk is ki a repülőhöz gyalog. Tehát ott a sorbanállást is beleszámítva 8-10 percnél többet nem töltöttünk. Egyébként pont Beauvais volt a célállomás. Nekem az ottani reptérrel semmi bajom nem volt, a bejárattól 20 méterre állt meg a gép, ott jóval kevesebbet kellett gyalogoni, mint a Lisztferihegyen.
2013. jan. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Oh ez nagyon jo hir, koszonom! Azért voltam kicsit megijedve, mert masfél oras acsorgasokrol olvastam a neten.

Mondjuk Charleroi-n fél orat kellett allni, amig arra vartunk, hogy kiengedjenek a géphez, és az nem satorban volt, hanem bent, 25 fokban, nagykabatban, hat az sem volt nagy élmény. Azokban a percekben szivesebben lettem volna egy futetlen satorban.

Amugy Bauvais-n nem a séta volt a bajom, arra nem is emlékszem, csak arra akartam utalni, hogy valoszinuleg ez volt életem leg fapadosabb reptere. :)

2013. jan. 10. 00:57
 6/11 anonim ***** válasza:

Wizzair mennyivel is jobb? Én töltöttem már el 15-20 percet buszon ácsorogva wizzairnél. Akkor már inkább legyen sátor ahol szabadabban mozogsz amíg nem lehet géphez sétálni. Jól mondod, túl van lihegve, MÁV-nál se visznek busszal az ajtóhoz, a repülő is csak egy közeledési eszköz. Nem kell sznobnak lenni*, csak mert repülő. Régen sajnos csak a gazdagok repülhettek ezért kialakultak azok a luxus körülményeskedések, amik most egyeseknek furcsa hogy bizonyos társaságoknál ilyen nincsen.


*: nem rád vagy itt akárkire értettem a sznobságot hanem a sok hülye újságcikk és ezen problémázók tömegére. De szerencsére talán elcsendesült már ez a vihar.

2013. jan. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jaja, igazad van, a buszon acsorgas se volt leanyalom, de a netes- és ujsagcikkek alapjan, a satrazas ennél is sokkal rosszabb. :) Mindenesetre most megnyugodtam, koszonom!
2013. jan. 10. 19:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne a cikkek alapján ítélj.
2013. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Debrecenben is van repülőtér, ahonnan nemzetközi gépek indulnak.....
2013. jan. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tudom, de Budapesti-i vagyok és Charleroi-bol is buszoznunk/autoznunk kell még vagy 2 orat, ugyhogy Debrecent mar nem szeretném hozzacsapni. :)
2013. jan. 15. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!