Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit vigyek magammal két hétre...

Mit vigyek magammal két hétre Németországba?

Figyelt kérdés
Egy távoli rokonommal megyek,akivel nagyon jóban vagyok,németországban élő távoli rokonunknál,akivel viszont eddig egyszer találkoztam,a kapcsolatot sem tartjuk,viszont az a személy akivel megyek,vele is nagyon jóban van.Gondlom tiztálkodási szereket nem viszek,mert szerintem az természetes,hogyha vendégségbe megyek azt használhatom...legalábbis eddig bárhova mentem úgy volt.Viszont törülközőt nem hiszem hogy viszek..Adnátok tanácsot?Ha te mennél mit vinnél?
2012. júl. 5. 19:36
 1/4 ĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐ válasza:
0%
egy csomag óvszert.
2012. júl. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Számomra alap, hogy tisztálkodási cuccokat és törülközőt is én viszek, ha vendégségbe megyek.
2012. júl. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elég ciki, ha nem viszel tisztálkodási szereket meg törölközőt, főleg, hogy alig ismered. Ha megbeszéled vele, akkor oké, de amúgy nem az.
2012. júl. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

vigyél szappant, sampont, fogkrémet, fogkefét, borotvát és habot, aftersévet, dezodort.

és igen, egy közepes méretű frottír törülközőt is. anélkül sehova.

tiszta zoknit, fehérneműt, inget, pólót, pulóvert, rövid és hosszúnadrágot, elegánsabbat és játszósat is.


biztos lehetsz benne, hogy mentek majd étterembe, várost nézni, kirándulni.

2012. júl. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!