Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet egy repülője...

Mennyibe kerülhet egy repülőjegy Kenyába? Esetleg valaki volt már?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Aham, ők voltak:

[link]

[link]

2012. máj. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:) nem akarok én oda menni, csak kíváncsi vagyok hogy innen magyarországról mennyibe kerül egy repülőjegy oda, vagy akkor tök mindegy legyen más ország dél afrikában.....
2012. máj. 10. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:
skyscanner.com-on meg tudod nézni amelyik orszégot csak akarod.
2012. máj. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Latom kicsit regebbi kerdes, de ha meg erdekel en epp Kenyaban vagyok es utoljara decemberben voltam, mondhatni hazajarok, mert a felesegem kenyai. Atlagban olyan 150e Ft/koponyaval szamolj, de most eppen sikerult egy jot megcsipnunk, 130-ert, per fo. (Ugye harman jottunk, en, felesegem lanyom).

Kozvetlen jarat nincs, most epp Becsbol indultunk, de lehet Ferihegy, vagy Pozsony is (de 10-bol 9-szer Becs a befuto), egyszer mentunk Pragabol az evek alatt. Atszallas mindig van! Legtobbszor Isztambulban szalltunk at, ket-haromszor Kairoban, egyszer Parizsban, most meg Dubai-ban. Mit mondjak, penz az volt ott rendesen. Amire figyelj, hogy mennyit kell tranzitban tolteni! Egyszer a felesegem szulei jottek hozzank Magyarorszagra, csak a tranzitot nem neztek. 7 orat vartak Londonban a csatlakozasra...

Es igen, Afrika veszelyes, de vannak biztonsagos (es egyben gyonyoru) reszek. Ha erdekel, a felesegem szulei itt laknak, a parlamenttol par utcara a belvarosban. Ha kinezek az ablakon Mercik, BMW-k, Cadillacek tomkelege, biztonsagosabb, mint Pest. Fel ora seta es eletveszelyben lennek :-)

De a szallodak biztonsagos helyeken vannak!

Arakrol sajnos (szallas, ilyesmik) nem tudok erdemben nyilatkozni, mert ugye csaladi alapon vagyok itt. Ettermekbe jarunk. Ha tobb erdekel, irj privatban.

2012. júl. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!