Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni, hogy...

Nem tudom eldönteni, hogy melyikre jelentkezzek: au-pair az U. S. A-ban vagy óceánjáró hajós munka?

Figyelt kérdés
Mindkettőnek van előnye és hátránya is.Ti mit gondoltok,melyiket érdemesebb választani és miért?

2012. ápr. 24. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nekem kéne választani akkor a hajót választanám.Az ok egyszerű: nem bírom a gyerekeket hosszabb távon..
2012. ápr. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én az au-pairkedést választanám. sokkal szabadabb vagy, megismered az amerikai hétköznapokat.
2012. ápr. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En talalkoztam olyannal, aki hajon (konyhan) dolgozott. Azt mondja baromi jol keresett, de iszonyu sokat dolgozott es ha akarta sem lett volna ideje/lehetosege elkolteni a penzt.

A hajon es a kikoton kivul nem sok mindent fogsz latni!


En mindenkepp au-pair, pedig nem szeretem a gyerekeket (hosszu tavon)

2012. ápr. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, a hajónak biztosan előnye, hogy sokat keresel - amit aztán valszeg itthon fogsz elkölteni. én mégis az au-pairkedésre szavaztam. a fő kérdés a döntésedben szerintem az, hogy mennyire fontos a pénz, mert arra tippelek, hogy az au-pairkedésnél kapott pénzből nem fog sok maradni, mikor hazajössz.
2012. ápr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a hajós munka az nagyon kemény meló. nagyon jól lehet vele keresni, amit félre tudsz tenni, de tényleg nagyon kemény. szar kaja, hülye főnökök, nagyon sok munka etc. az au pairkedés lazább, főleg, ha egy rendes családot fogsz ki. jól megtanulod az angolt, sok új barátod lesz, megismersz egy másik kultúrát etc. viszont annyira sok pénzt nem tudsz majd spórolni vele, mint a hajóval. de neked kell eldöntened, hogy miért akarsz ebbe belevágni, tapasztalat vagy a pénz miatt
2012. ápr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ.Mielőtt feltettem a kérdést úgy éreztem,hogy szivem szerint au-pairnek mennék.De ugyanakkor vonzott a hajós munka is,a sok pénz miatt.Ezzel kapcsolatban csak attól féltem,h nem birnám a tempót.A kommenteket olvasva megerősitettetek döntésemben...mégpedig,hogy az au-pair munka jobb választás lenne.Köszi szépen:)
2012. ápr. 25. 20:34
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Au pair. A hajós munka borzasztó lehet. Rabszolgamunka, nincs magánéleted, se szabadidőd, sőt semmid még egy rendes szobád se, csak dolgozol reggeltől estig. Az au pair meg akár álommunka is lehet, ha kedves családot fogsz ki. Persze nem fogsz vele annyit keresni, de világot látsz, marad szabadidőd kikapcsolódásra, szórakozásra, tanulásra, könnyebben tudod tartani a kapcsolatot a szeretteiddel, van egy személyes szférád, otthonod, nem egy 4 négyzetméteres kabinban esel be esténként, ahol egy emeletes ágy van...
2012. máj. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!