Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Spanyolországban munka?

Spanyolországban munka?

Figyelt kérdés

Szeretnék a későbbiekben Spanyolországba költözni. A nyelvet jelenleg tanulom, de most vegyük úgy, hogy csak alaptársalgási szinten beszélem. AZ angol tudásom elég jó, nyelvvizsgám is van, dolgoztam már Angliában, tehát ott is sokat fejlődött.

A kérdésem az, hogy ilyen körülményekkel lehetséges, hoyg találok vmi állást kint? Kb milyenek a fizetések, életkörülmények?

AKinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban nyugidtan írjon, minden választ szívesen fogadok


25/N


2012. ápr. 1. 15:37
 1/3 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem, hogy Madridba mennék. És tanári diplomám van. (földrajz, angol, biológia, jelenleg a rajzon dolgozom)


És bocsánat a gépelési hibákért, siettem.

2012. ápr. 1. 15:41
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]



Munkanélküliség: 22%


Ha csak nem valami nagy tudású, keresett szakember vagy egy keresett szakmában, akkor a helyedben én nem mennék. Gyakorlatilag orvosnak, valamilyen mérnöknek vagy informatikai szakembernek éri meg kimenni, de csak akkor ha jól beszélsz spanyolul. Az informatikában tudom a fizetéseket, messze elmaradnak az osztrák, német, angol fizetésektől.

2012. ápr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, en Madridban elek. Munkat talalni nagyon nehez, meg annak is aki pl spanyol anyanyelvu.. ugyhogy hat tenyleg jonni akarsz, akkor nagyon meg kell tanulnod a spanyolt. A tanari diploma meg.. hat nem tudom, de arra keszulj fel, hogy honosittatnod kell itt ami nem keves penz. Csak angollal nem mesz semmire itt. A fizetesek az otthoniakhoz kepest magasabbak joval, az elelmiszer kb ugyanannyi. Ami nagyon draga az a lakasberles, foleg itt a fovarosban. Ugyhogy hiaba keresel jol, ha berelsz egy lakast, arra a nagyresze elmegy sajna. Ha gondolod irj privit.
2012. ápr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!