Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mik a terveid nyárra? (kérdése...

Mik a terveid nyárra? (kérdések lent)

Figyelt kérdés

1.Mész nyaralni vagy táborba stb.? Ha igen hova? Mit csinálsz ott?

2. Mit szeretnél feltétlenül csinálni ezen a nyáron amit esetleg még soha nem próbáltál ki?

3. Nagyvárosi nyüzsi vagy nyugalmas tengerpart?

4. Lányok! Hogyan csinosítjátok ki magatokat nyárra? Milyen körömlakk, smink, parfüm?

5. Milyen nyári ruhadarab van feltétlenül a szekrényedben?

6. Egyéb célok nyárra pl. szerelem, elmész egy fesztiválra?

7. Miért szereted a nyarat?

8. Milyen étellel és itallal vagy módszerrel frissíted fel magad egy meleg nyári napon?


2012. márc. 4. 19:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
Azt hiszem, hogy dolgozni fogok meg nyelvet tanulni. Bocsi, nem olvastam végig, hogy ez hányas opció.
2012. márc. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Párommal tervezzük, hogy megyünk nyaralni egy hétre Miskolc környékére a Bükkbe. Főként bejárjuk a környéket, túrázunk, kipróbáljuk a barlang fürdőt. Azt a kérdést nem értem, hogy hogy csinosítja ki magát egy lány nyárra, úgy, mint máskor. Ha a nyaralásra gondolsz, akkor sehogy, mert nem kisestélyire megyek, hanem mint már írtam túrázni és hasonlók. Amúgy nyáron a nyárias illatú parfümöket szeretem, de szerintem ez logikus. Sokféle nyári ruhám van, főleg szoknyák. Más terven nagyon nincs, csak eljutni több helyre is az országban, ahol még nem jártam. Azért szeretem a nyarat, mert meleg, jó idő van, későn sötétedik. Szeretem a házilag készített koktélokat és fagyit. :)
2012. márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

1. Elvileg apukám elvisz Isztambulba, megyek egy sporttáborba, egy fotósba, és persze rokonokat látogatok a barátaimon kívül.

2. Lehet, hogy nem pont így gondoltad, de szeretnék "szerezni" egy párt magamnak.

3. Nagyvárosi nyüzsi, mert imádok fotózni, és ott sokkal jobban lehet, ráadásul a tengerparton bikiniben kell lenni (amit nagyon nem szeretek).

4. Ugyanúgy, mint eddig: nem sminkelem magam, narancssárga, lila és kék körömlakkot használok, parfümöt valami gyümölcsös illatút.

5. Ki nem állhatom magamon a szoknyákat, ezért lenge pólóim is rövidnadrágaim vannak.

6. Jól ki szeretném pihenni a sulit, bár ez a bő 2 hónap úgyis kevés rá, illetve Punnany Massif és egyéb koncertekre szeretnék menni.

7. Hosszabbak a napok, általában kellemes az idő, a nyári záporokat imádom, és nem néznek hülyének, ha fagyizok. :D Mármint én imádom a fagyit, de most így 6 fokban furán néznék ki vele.

8. Jéghideg sör.:D

2012. márc. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:DDDD
2012. márc. 9. 21:23
 5/11 anonim válasza:

Szia!

1: Gitártábor. Szerintem egyértelmű, mit csinálok ott. :D Ezen kívül Spanyolország-Portugália. Városnézések és rengetek sétálás van tervbe véve.

2: Nem hinném, hogy lenne ilyen. :D

3: A második opció. :P

4: Lány létemre utálom a szépítkezőcuccokat... Max ha barátnőnél alszom, akkor ő kipingálhatja a körmöm, meg kiszépíthet. De csak akkor.

5: Ujjatlan pólók és rövid-, térdgatyák minden mennyiségben.

6: Napszemüveges képek készítése? :D

7: Mert nem látom az osztálytársaim hülye fejét. :D Nem, igazából azért, mert nyugodtan lehet lustálkodni.

8: Fürdéssel. Mármint medencében.

Köszi a kérdéseket, jók voltak! (:

2012. márc. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1. Nyaralni megyek, Görögországba, Pargara. Strandolok, és kirándulgatok majd :D

2. nemhiszem hogy van ilyen

3. mindkettő.

4. miért, te csak nyáron szoktad kifesteni a körmöd, sminkelni, és parfümöt használni? Egyébként műkörmöm van, természetesen nyáron is műkörmöm lesz. Sminket abszolút nem fogok szerintem használni, mivel leginkább strandolni járok majd. Szóval smink csak buliba, és ha megyünk valahova. Parfüm amit amúgy is használok :DD

5. ami mindenki másnak

6. fogyókúra. de az mostantól. szeptemberre le kell fogynom, és akkor majd jöhet a szerelem.

7. mert meleg van és szünet van :D

8. ?????

2012. ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm és szívesen a válaszokat:D
2012. ápr. 4. 21:11
 8/11 anonim válasza:

Hello!

Mivel nincs kedvem nem szedem opciókba!

Én a Nyár első felében dolgozom, így valószínűleg rohadtul fáradt leszek minden nap. Na majd úgy július vége felé Európa-csavargásba kedvek neki! :) Úgy 1 évre elhúzok hazulról! Azt megjegyezném sminket és csini rucikat sem viszek magammal 2 fő okból sem 1 mivel fölös csak + súly lenne 2 mivel fiú vagyok nem hinném hogy csininek kéne lennem az úton, de egy dezodort azért magammal viszek hogy legalább az illatom rózsás legyen :P A mesébe illő szeremet kihagyom helyette túlélek és jól szórakozom,ismerkedek idegenekkel és élvezem a csóróság örömeit. Lesz itt nagyvárosi "nyüszi" is meg tengerpart is ami valójában iszonyú hangos a sok turista végett. Hawaii, dizsi, napfényt stb 1000-el! Amúgy a nyarat kifejezettem utálom mivel unalmas és meleg van, de most az egyszer élvezni fogom, mivel világot megyek látni! Frissítőként vizet iszom, többre amúgy sem telne na meg mi frissítene jobban? Cola? XD csak még szomjasabb lennék... Célom az utazás meg a jellemfejlesztés!

Asszem ez az egész a 2 pontnak tökéletesen megfelel :) sosem próbáltam de most kifogom :)

Hajrá mindenkinek, kövessétek az álmaitokat ne féljetek kockáztatni na meg maszatosak lenni és kellemes 2012-es nyarat!

2012. ápr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod:) Tök jó neked, egyszer én is úgy elmennék egy ilyen útra:DD Neked is kellemes nyarat, de úgy látom az lesz:D
2012. máj. 18. 18:02
 10/11 anonim ***** válasza:

1. Nem.

2. Gyerekeimre es magamra is valahogy elegendö idöt forditani. Ha megoldhato par honapos kisbaba mellett, az almom: egy-ket tartalmas wellnesshetvege.

3. Itthon leszünk, kisvarosi nyugi.:))

4. Vörös körömlakk csak a labujjakon. Parfüm alkalmankent, ahogy most is. Smink nelkül.

5. A tavalyi polok jok lesznek szoptatashoz. Minden even van kis ujitas a ruhazatomon az aktualis divat szerint, de mivel az idötallo, egyszerü darabokat szeretem, sima hetköznapokra ezek is maradnak.

6. Szeretnek mindenhol helyt allni: anyakent, felesegkent, önallo szemelykent... Kommunikacios fejlödes, szemelyisegfejlödes.

7. Mert pont megfelelö a hömerseklet, imadom a meleget!!! Egyszerübb a gyerekeket öltöztetni es egyaltalan, elönyösen felöltözni. Nincs fütesszamla, nincs latyak es hopucolas, az auto, utak...stb is tisztabbak, nem vesz el idöt ezek tisztitasa. A napsüteses orak magas szama jol hat a hormonokra is. Sok idenygyümölcs es zöldseg, egeszsegesebb eletlehetöseg.

8. Dinnyenap a szezonjaban heti 1-szer (legalabb csak delelött betartva), uborkale, salatak, cseresznye, sargarepale, mas idenygyümölcsök (amikor kapunk a kertes rokonoktol).

2013. jan. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!