Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ismeri valaki a skóciai...

Ismeri valaki a skóciai Clothes Aid nevű ruhagyűjtő céget?

Figyelt kérdés

Egy álláshirdetésben olvastam róla, és érdekelne hogy van-e olyan, akinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban, esetleg dolgozott/dolgozik náluk.

Rákerestem a cégre, szóval létezik, de azért jobb lenne biztosra menni.

Csoportokat keresnek a munkára, esetleg valakit érdekelne a dolog?


2012. márc. 3. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha expresszen hirdetik, akkor kamu! Ha pénzt kérnek a közvetítésért és papírmunkáért, akkor kamu. Ha bruttó 6.08 font/óra-nál nagyobb fizetést igérnek, akkor kamu. Magyar közvetítőkben ne bízz! Ha tudsz angolul, akkor kijössz egy kis kezdőtőkével a kezedben és itt keresel állást! Ha meg nem tudsz annyira angolul, akkor maradj otthon. Épp elég angolul nem tudó panaszkodik arra, hogy nem talál állást! Hát nyelvtudás nélkül nem is!
2012. márc. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mi elmentünk az állásinterjúra május 16.-án. Itt volt a vezetőség. Érdekes munka! Ruhagyűjtés,és szorólapozás.Én jelentkeztem.
2012. máj. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nagyon messzire kerüld el őket!!! És azt az irodát is, akik kiközvetítenek oda embereket! Nem mind arany. ami fénylik!
2012. júl. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!