Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egyiptomba szeretnék nyaralni,...

Egyiptomba szeretnék nyaralni, homokos tengerparton legyen a szállás de a királyok völgyéhez viszonylag közel. Vagyis tudom, hogy minden honnan ellehet jutni oda gondolom busszal de azért ne legyen messze nagyon. Javaslatok?

Figyelt kérdés

Másik: ha életembe nem búvárkodtam még, akkor is lehetséges ott, hogy kapok egy gyors képzést és felszerelést?

Érdemes olyan utazás inkább amibe fakultatív programok is vannak(piramis látogatás stb.). Javaslat?


2012. febr. 23. 21:05
 1/5 A kérdező kommentje:

Ahogy nézegettem Hurghada vagy Kairó lenne a megfelelő.

De leginkább Hurghada mert az homokos tengerpart (szállásnak)és onnan kéne eljutni Kairóba, és a piramisokhoz :) Vagy?

2012. febr. 23. 21:57
 2/5 A kérdező kommentje:
"Hurghada az a hely, ahol egész évben süt a nap, a tenger átlátszó, és meleg sós szél fújdogál, aki erre vágyik neki tökéletes választás egy hurghadai utazás. Hurghada ugyanis az a város az egyiptomi uticélok közül, ahonnan a piramisok, a luxori templom vagy a Királyok-völgye legkönnyebben elérhető. Emellett pedig talán ez a leginkább családbarát üdülőváros Egyiptomban - amitől a baráti társaságoknak sem kell elriadniuk, mivel számos szórakozóhely is található itt. Jajj, a Vörös-tenger, hát erről órákat lehetne beszélni. Legyen elég annyi, hogy gyönyörű, majd meglátja." :)
2012. febr. 23. 22:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegyik utazási iroda kínál fakultatív programokat. Hurghada egyébként az én javaslatom is, nekem nagyon tetszett. Na, nem maga a település, de a tenger csodaszép, az emberek kedvesek (mindenki mindig mosolyog, és minden nő szépségét megdicsérik a helyiek!), és tényleg elérhető távolság Luxor és Kairó is. Nekem nagyon szép emlék, visszamennék :)
2012. febr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg most inkább ne menj Egyiptomba! Nem nézed a híreket?
2012. febr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Októberbe mennék...
2012. febr. 26. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!